| Boyut | 2,0-6,0 mm |
|---|---|
| Nitelikli parçacık boyutu oranı | ≥98.0 |
| Maksimum Su Adsorpsiyonu | %21,5 dk |
| Renk | bej |
| Ürün adı | Moleküler Elek 5A |
| Renk | bej |
|---|---|
| Türü | adsorban |
| Uygulama | Kataliz, Adsorpsiyon, Ayrım ve İyon Değişim |
| Kalite Yönetimi | ISO9001:2008 |
| Gözenek büyüklüğü | 3-10 Å |
| Statik adsorbe edilmiş su | ≥21.0 |
|---|---|
| Ürün adı | Moleküler Elek 5A |
| Şekil | Silindirik, Granül, Pelet |
| Basınç dayanımı N/P | ≥50 |
| Kütle yoğunluğu | ≥0,60g/ml |
| Parçacık boyutu | 2,0-5,0 mm |
|---|---|
| Ürün adı | Moleküler Elek 5A |
| Gözenek seviyesi | ≥0,35cm3/g |
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı | ≥98.0 |
| Şekil | Silindirik, Granül, Pelet |
|---|---|
| Sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Statik adsorbe edilmiş su %'si | ≥21.0 |
| Kalite Yönetimi | ISO9001:2008 |
| Ürün adı | Moleküler Elek 5A |
| Yıpratma Oranı | Ağırlık < %0,1 |
|---|---|
| kullanım | SF6'dan Gazların Adsorpsiyonu, Yüksek Gerilim Elektrik Şalt |
| Saflık | %98 |
| Şekil | küre boncuk |
| CAS Numarası. | 1318-02-1 |
| Nemli içerik | %0,3 |
|---|---|
| Uygulama | hava kurutma |
| Kullanımı | SF6'dan Gazların Adsorpsiyonu, Yüksek Gerilim Elektrik Şalt |
| Ürün Adı | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
| CAS Numarası. | 1318-02-1 |
| Yüzey alanı | ≥900m2/g |
|---|---|
| Gözenek büyüklüğü | 2-3nm |
| Paket | 25kg/çanta |
| Çalışma sıcaklığı | 80°C |
| Kalıcılık süresi | 2 yıl |
| Renk | bej |
|---|---|
| Ürün adı | Moleküler Elek 5A |
| PH | 3-10 |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı | ≥98.0 |
| Yıpratma Oranı | ≤0,20% |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiğ noktası | ≤ -73 |