| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiğ noktası | ≤ -73 |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiğ noktası | ≤ -73 |
| Adsorpsiyon basıncı | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| Parçacık çapı | 1.1 mm-1.2 mm |
| İstifleme yoğunluğu | 680-700G / L |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N / Parçacık |
| Diğer İsimler | CMS |
| Status Code | 403 |
|---|---|
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
| Server | openresty |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| Renk | bej |
|---|---|
| Boy | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| Maksimum yığın yoğunluğu | 0,72g/ml,0,70g/ml |
| Maksimum su adsorpsiyonu | %21.5dk |
| CAS NUMARASI | 63231-69-6 |
| Basınç dayanımı N/P | ≥50 |
|---|---|
| Yıpratma Oranı | ≤0,20% |
| Ürün adı | Moleküler Elek 5A |
| Renk | bej |
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| Nominal Gözenek Çapı | 4 Angstrom |
|---|---|
| Boyutu | 1.3mm, 1.6mm |
| İstifleme yoğunluğu | 680-700G / L |
| Renk | siyah |
| Diğer İsimler | CMS |
| Ambalaj bilgileri | 1, 25KG/karton; 2, 35KG/karton varil; 3, 150KG/Kapalı demir varil |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-8gün |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T |
| Menşe yeri | Shaanxi, Çin |
| Marka adı | Xi'an Lvneng |
| Paket | 25kg/çanta |
|---|---|
| Boyut | 3.0mm-5.0mm |
| Raf ömrü | 2 yıl |
| Çalışma sıcaklığı | 80°C |
| Renk | Beyaz |