| Paket | 25kg / Karton Davul |
|---|---|
| Sertifika | SGS REACH |
| CO2 emilimi | 18.0 |
| Statik adsorbe edilmiş su | % 25.0 |
| Yıpratma Oranı | ≤% 0.1 |
| MOQ | 10 kg |
|---|---|
| Paket | 25 kg / Karton Davul |
| Sertifika | SGS REACH |
| CO2 emilimi | 18.0 |
| Boyutu | 2,0-3,0 mm, 3,0 - 5,0 mm, 4,0 - 6,0 mm |
| İsim | 13X Moleküler Elek Kurutucu |
|---|---|
| Başvuru | Gaz Kurutma ve Arıtma |
| Boy | 2.0-3.0 mm, 3.0--5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Şekil | Granül, Pelet |
| Renk | istendiği gibi |
| Şekil | granül |
|---|---|
| renk | Bej |
| Boyut | 2.0-3.0 mm, 3.0-5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Denge Su Kapasitesi | ≥ %27 |
| İsim | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
|---|---|
| Su İçeriği ≤ | 1.0 |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı %≥ | 98 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
| Renk | Bej |
| İsim | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
|---|---|
| Su İçeriği ≤ | 1.0 |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı %≥ | 98 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
| Renk | Bej |
| Renk | Bej |
|---|---|
| Boy | 2.0-3.0mm, 3.0-5.0mm,4.0-6.0mm |
| Tipik Kimyasal Formül | Na2O. Na2O. Al2O3. Al2O3. (2.8±0.2) SiO2. (2.8±0.2) SiO2. |
| SiO2 Al2O3 | ≈2.6-3.0 |
| Kütle yoğunluğu | ≥ 0.72G/ml |
| Absorbant Türü | Moleküler Elek |
|---|---|
| Kalite Yönetimi | ISO9001:2008 |
| Emilim Yeteneği | >%18 |
| Renk | bej |
| Türü | adsorban |
| Şekil | küre |
|---|---|
| renk | Bej |
| Boyut | 2.0-3.0 mm, 3.0-5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Denge Su Kapasitesi | ≥ %27 |
| parçacık çapı | 1,1 mm-1,2 mm |
|---|---|
| test sıcaklığı | ≤20 ℃ |
| Adsorpsiyon Süresi | 2X50S |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N/Parçacık |
| Model | CMS-220 |