| Adı | Soğutucu Akışkan Kurutucu |
|---|---|
| Özelliği | Yüksek kimyasal uyumluluk |
| Aşınma oranı% ≤ | 0,1 |
| Toplu yoğunluk g / ml | 0,9 |
| Parçacık boyutu geçiş oranı% ≥ | 98 |
| Model | CMS-220 |
|---|---|
| Dış görünüş | siyah taneli |
| Adsorpsiyon basıncı | 0.75-0.8Mpa |
| test sıcaklığı | ≤20 ℃ |
| Türü | adsorban |
| Adsorpsiyon Süresi | 2X50S |
|---|---|
| Dış görünüş | siyah taneli |
| parçacık çapı | 1,1 mm-1,2 mm |
| İstifleme Yoğunluğu | 680-700 G/L |
| PH değeri | 2-12 |
| Adı | Soğutucu Akışkan Kurutucu |
|---|---|
| Özelliği | Fonksiyonel çoklu |
| soğutucu model | R12 ve R22, R123, R124, R125, R134a, R143a |
| Toplu yoğunluk g / ml | 0,9 |
| Parçacık boyutu geçiş oranı% ≥ | 98 |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N/Parçacık |
|---|---|
| test sıcaklığı | ≤20 ℃ |
| parçacık çapı | 1,1 mm-1,2 mm |
| Dış görünüş | siyah taneli |
| PH değeri | 2-12 |
| pH Değeri | 2-12 |
|---|---|
| Ürün Adı | Karbon Moleküler Elek |
| Nemli içerik | ≤1.0% |
| Servis Ömrü | 2-3 yıl |
| test sıcaklığı | ≤20 ℃ |
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
|---|---|
| Kütle yoğunluğu | ≥0,60g/ml |
| Gözenek seviyesi | ≥0,35cm3/g |
| Renk | bej |
| Su Adsorpsiyonu | ≤10.0% |
| hizmet ömrü | 2-3 yıl |
|---|---|
| Adsorpsiyon basıncı | 0.75-0.8Mpa |
| Gözenek büyüklüğü | 2-3nm |
| PH değeri | 2-12 |
| test sıcaklığı | ≤20 ℃ |
| Adı | Soğutucu Akışkan Kurutucu |
|---|---|
| Özelliği | Mükemmel Kurutma Kapasitesi |
| Uygulama | Sabit Soğutma Sistemleri |
| Toplu yoğunluk g / ml | 0,9 |
| Parçacık boyutu geçiş oranı% ≥ | 98 |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |