| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| İsim | Moleküler Elek Kurutucu |
|---|---|
| Statik su adsorpsiyonu%≥ | 17.5 |
| Aşınma oranı% ≤ | 0.1 |
| Yığın yoğunluğu g/ml | 0,85 |
| Parçacık boyutu geçiş oranı% ≥ | 98 |
| Kaynağı | Şanghay, Çin(Anakara) |
|---|---|
| şekli | Granüler, Pellets |
| Kalite Yönetimi | ISO9001:2008 |
| Statik adsorbe edilmiş su | 25.0% |
| Saflık | ≥ %99 |
| Kütle yoğunluğu | 0.68-0.72g/ml |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| pH Değeri | 7-9 |
| şekli | Küresel |
| Kalıcılık süresi | 2 yıl |
| Cas No | 308080-99-1 |
|---|---|
| Model | KDHF-09 |
| Adsorptioncapacity | High For Water And Gases |
| Thermal Stability | Up To 400°C |
| Crushing Strength | ≥90N/Particle |
| Şekil | küre |
|---|---|
| Yığın Yoğunluğu | ≥ 0,75 g/ml |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| Çiy noktası | ≤ -73 ≤ |
| Basınç Dayanımı | 100n |
| Classification | Adsorption Auxiliary Agent |
|---|---|
| Product Name | 4.0 - 6.0mm 3A Molecular Sieve Desiccant For High Voltage Electric Equipment Switchgear |
| High Light | Switchgear 3A Molecular Sieve Adsorbent, 6.0mm 3A Molecular Sieve, Chemical Molecular Sieve Desiccant |
| Certificate | SGS & REACH |
| CAS No. | 1318-02-1 |
| Kütle yoğunluğu | ≥0,75g/ml |
|---|---|
| Boyut | 3.0mm-5.0mm |
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
| Nem Adsorpsiyonu | ≥21% |
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| Diğer İsimler | CMS |
|---|---|
| Renk | siyah |
| Modeli | CMS-220/240/260 |
| Türü | Emici |
| Nominal Gözenek Çapı | 4 Angstrom |
| Nominal Gözenek Çapı | 4 Angstrom |
|---|---|
| Boyutu | 1.3mm, 1.6mm |
| İstifleme yoğunluğu | 680-700G / L |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N / Parçacık |
| Modeli | CMS-220/240/260 |