| sınıflandırma | Kimyasal Yardımcı Ajan |
|---|---|
| BOYUT | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| Depolamak | Kuru ve havalandırılmış yer |
| Raf ömrü | 2 yıl |
| Basınç Dayanımı | 85K |
| CAS Numarası. | 70955-01-0 |
|---|---|
| sınıflandırma | Kimyasal Yardımcı Ajan |
| Depolamak | Kuru ve havalandırılmış yer |
| Kütle yoğunluğu | G/ml ≥ 0,72 |
| Ürün Adı | 4A Moleküler Elek Kurutucu |
| Kullanımı | SF6'dan Gazların Adsorpsiyonu, Yüksek Gerilim Elektrik Şalt |
|---|---|
| Basınç Dayanımı | 100N |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Uygulama | hava kurutma |
| Gözenek büyüklüğü | 4A |
|---|---|
| paket | 25kg/çanta |
| Depolamak | Kuru ve havalandırılmış yer |
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| Raf ömrü | 2 yıl |
| Kalıcılık süresi | 2 yıl |
|---|---|
| Yüzey alanı | ≥900m2/g |
| Paket | 25kg/çanta |
| Boyut | 3.0mm-5.0mm |
| Kütle yoğunluğu | ≥0,75g/ml |
| Yıpratma Oranı | Ağırlık < %0,1 |
|---|---|
| Saflık | %98 |
| CAS Numarası. | 1318-02-1 |
| Boyut | 2,0-3,0 mm, 4,0-6,0 mm |
| Ürün Adı | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Boyut | 2,0-3,0 mm, 4,0-6,0 mm |
| çiğ noktası | ≤ -73 |
| Package | 25kg/bag |
|---|---|
| Shape | Cylindrical |
| Product Name | 13X Molecular Sieve Desiccant |
| Kütle yoğunluğu | ≥0,75g/ml |
| Surface Area | ≥900m2/g |
| Nem Adsorpsiyonu | ≥21% |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Boyut | 3.0mm-5.0mm |
| Ürün adı | 13X Moleküler Elek Kurutucu |
| Raf ömrü | 2 yıl |
| Boyut | 3.0mm-5.0mm |
|---|---|
| Şekli | Silindirik |
| Gözenek büyüklüğü | 2-3nm |
| Yüzey alanı | ≥900m2/g |
| Nem Adsorpsiyonu | ≥21% |