| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0.85 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| Ürün Adı | 13X Moleküler Elek Kurutucu |
|---|---|
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| Renk | Beyaz |
| Paket | 25kg/çanta |
| Şekli | Silindirik |
| Saflık | % 98 |
|---|---|
| Uygulama | hava kurutma |
| Paketleme | 25kg/çanta |
| Basınç Dayanımı | 100N |
| Kullanımı | SF6'dan Gazların Adsorpsiyonu, Yüksek Gerilim Elektrik Şalt |
| Absorbant Türü | Moleküler Elek |
|---|---|
| Kalite Yönetimi | ISO9001:2008 |
| Emilim Yeteneği | >%18 |
| Renk | bej |
| Türü | adsorban |
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
|---|---|
| Nem Adsorpsiyonu | ≥21% |
| PH değeri | 7-9 |
| Başvuru | Hava Kurutma, Dehidrasyon, Adsorpsiyon |
| Gözenek büyüklüğü | 4A |
| Başvuru | Klima, Buzdolabı, Vb. |
|---|---|
| Malzeme | Aktif Alümina |
| Şekil | Küresel |
| Basınç Dayanımı | 85K |
| sınıflandırma | Kimyasal Yardımcı Ajan |
| Başvuru | Klima, Buzdolabı, Vb. |
|---|---|
| Boyut | 2-4mm |
| Ürün adı | soğutucu kurutucu |
| CAS Numarası. | 70955-01-0 |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Yüzey alanı | ≥900m2/g |
|---|---|
| pH Değeri | 6-8 |
| Çalışma sıcaklığı | 80°C |
| Renk | Beyaz |
| Şekli | Silindirik |
| CAS Numarası. | 70955-01-0 |
|---|---|
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| sınıflandırma | Kimyasal Yardımcı Ajan |
| Paket Nemi | Ağırlık ≤ %1,5 |
| Şekli | Granül; Küresel Parçacık |
| Gözenek büyüklüğü | 2-3nm |
|---|---|
| Boyut | 3.0mm-5.0mm |
| Raf ömrü | 2 yıl |
| PH değeri | 6-8 |
| Çalışma sıcaklığı | 80°C |