| Status Code | 403 |
|---|---|
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
| Server | openresty |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| Modeli | CMS-220 |
|---|---|
| Ürün adı | Karbon Moleküler Elek |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N/Parçacık |
| Adsorpsiyon basıncı | 0.75-0.8Mpa |
| parçacık çapı | 1,1 mm-1,2 mm |
| Türü | adsorban |
|---|---|
| Adsorpsiyon basıncı | 0.75-0.8Mpa |
| Ürün Adı | Karbon Moleküler Elek |
| Nemli içerik | ≤1.0% |
| Servis Ömrü | 2-3 yıl |
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
|---|---|
| Product Name | 403 Forbidden |
| Server | openresty |
| Status Code | 403 |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| Ürün adı | Karbon Moleküler Elek |
|---|---|
| Adsorpsiyon basıncı | 0.75-0.8Mpa |
| Adsorpsiyon Süresi | 2X50S |
| Nemli içerik | ≤1.0% |
| İstifleme Yoğunluğu | 680-700 G/L |
| Dış görünüş | siyah taneli |
|---|---|
| test sıcaklığı | ≤20 ℃ |
| Gözenek büyüklüğü | 2-3nm |
| Model | CMS-220 |
| İstifleme Yoğunluğu | 680-700 G/L |
| Server | openresty |
|---|---|
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
| Status Code | 403 |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
|---|---|
| Malzeme | Aktif Alümina |
| Ürün adı | soğutucu kurutucu |
| Kütle yoğunluğu | ≥0,75g/cm3 |
| Başvuru | Klima, Buzdolabı, Vb. |
| Status Code | 403 |
|---|---|
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
| Server | openresty |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| parçacık çapı | 1,1 mm-1,2 mm |
|---|---|
| test sıcaklığı | ≤20 ℃ |
| Adsorpsiyon Süresi | 2X50S |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N/Parçacık |
| Model | CMS-220 |