| Adsorpsiyon basıncı | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| parçacık çapı | 1,1 mm-1,2 mm |
| İstifleme Yoğunluğu | 680-700 G/L |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N/Parçacık |
| Diğer isimler | İYS |
| İstifleme Yoğunluğu | 680-700 G/L |
|---|---|
| Tip | adsorban |
| Modeli | CMS-220 |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N/Parçacık |
| Nominal Gözenek Çapı | 4 Angström |
| Adsorpsiyon basıncı | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| parçacık çapı | 1,1 mm-1,2 mm |
| İstifleme Yoğunluğu | 680-700 G/L |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N/Parçacık |
| Diğer isimler | İYS |
| Adsorpsiyon basıncı | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| parçacık çapı | 1,1 mm-1,2 mm |
| İstifleme Yoğunluğu | 680-700 G/L |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N/Parçacık |
| Diğer isimler | İYS |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N/Parçacık |
|---|---|
| test sıcaklığı | ≤20 ℃ |
| parçacık çapı | 1,1 mm-1,2 mm |
| Dış görünüş | siyah taneli |
| PH değeri | 2-12 |
| parçacık çapı | 1,1 mm-1,2 mm |
|---|---|
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N/Parçacık |
| hizmet ömrü | 2-3 yıl |
| Dış görünüş | siyah taneli |
| Adsorpsiyon basıncı | 0.75-0.8Mpa |
| türü | adsorban |
|---|---|
| Adsorpsiyon basıncı | 0.75-0.8Mpa |
| pH Değeri | 2-12 |
| Dış görünüş | siyah taneli |
| İstifleme Yoğunluğu | 680-700 G/L |
| Nemli içerik | ≤1.0% |
|---|---|
| Servis Ömrü | 2-3 yıl |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N/Parçacık |
| Dış görünüş | siyah taneli |
| pH Değeri | 2-12 |
| Servis Ömrü | 2-3 yıl |
|---|---|
| türü | adsorban |
| test sıcaklığı | ≤20 ℃ |
| İstifleme Yoğunluğu | 680-700 G/L |
| Gözenek büyüklüğü | 2-3nm |
| Nemli içerik | ≤1.0% |
|---|---|
| Dış görünüş | siyah taneli |
| Gözenek büyüklüğü | 2-3nm |
| test sıcaklığı | ≤20 ℃ |
| Ürün Adı | Karbon Moleküler Elek |