| Kütle yoğunluğu | 0.4-0.5g/ml |
|---|---|
| Deoksidasyon Doğruluğu | ≤5.0ppm |
| Ezilme Dayanımı | >45N/boncuk |
| Kimyasal formül | PD |
| Çalışma Hızı | <1000 saat-1 |
| Kütle yoğunluğu | 0.4-0.5g/ml |
|---|---|
| Depolama | Serin, kuru bir yerde saklayın |
| Parçacık boyutu | 2,0-3,0 mm; |
| Çalışma Hızı | <1000 saat-1 |
| Paladyum İçeriği | %0,1-%5,0 |
| Uygulama | Kimyasal Reaksiyonlarda Katalizör |
|---|---|
| Depolama | Serin, kuru bir yerde saklayın |
| Sentez Gazının Oksijen İçeriği | <2000 (%0,2) ppm |
| Kimyasal formül | PD |
| Paladyum İçeriği | %0,1-%5,0 |
| Paketleme | 25kg/çanta |
|---|---|
| Kimyasal formül | PD |
| Kütle yoğunluğu | 0.4-0.5g/ml |
| Deoksidasyon Doğruluğu | ≤5.0ppm |
| Sentez Gazının Oksijen İçeriği | <2000 (%0,2) ppm |
| Paladyum İçeriği | %0,1-%5,0 |
|---|---|
| Sentez Gazının Oksijen İçeriği | <2000 (%0,2) ppm |
| Depolama | Serin, kuru bir yerde saklayın |
| şekli | küre |
| Ezilme Dayanımı | >45N/boncuk |
| Depolama | Serin, kuru bir yerde saklayın |
|---|---|
| Paketleme | 25kg/çanta |
| Kimyasal formül | PD |
| şekli | küre |
| Uygulama | Kimyasal Reaksiyonlarda Katalizör |
| Security Level | High |
|---|---|
| Server Technology | openresty |
| Access Denied | Yes |
| HTTP Method | GET |
| Server Type | Web Server |
| Kütle yoğunluğu | 0.68-0.72g/ml |
|---|---|
| Kurutma kaybı | ≤%1,5 |
| Parçacık boyutu | 1-3mm |
| Paket | 25kg/çanta |
| Türü | kurutucu |