| Server | openresty |
|---|---|
| Status Code | 403 |
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| Depolama | Serin, kuru bir yerde saklayın |
|---|---|
| Ezilme Dayanımı | >45N/boncuk |
| Deoksidasyon Doğruluğu | ≤5.0ppm |
| Sentez Gazının Oksijen İçeriği | <2000 (%0,2) ppm |
| Uygulama | Kimyasal Reaksiyonlarda Katalizör |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| Depolama | Serin, kuru bir yerde saklayın |
|---|---|
| Paladyum İçeriği | %0,1-%5,0 |
| Ezilme Dayanımı | >45N/boncuk |
| Sentez Gazının Oksijen İçeriği | <2000 (%0,2) ppm |
| Deoksidasyon Doğruluğu | ≤5.0ppm |
| AL2O3 | ≥ %93 |
|---|---|
| Termal kararlılık | Yüksek |
| Gözenek seviyesi | 0,30-0,45 L/gr |
| Şekil | Toplar; Granül |
| alkali direnci | Yüksek |
| AL2O3 | ≥ %93 |
|---|---|
| Termal kararlılık | Yüksek |
| Su Adsorpsiyonu | Düşük |
| Malzeme | Aktif Alümina |
| BOYUT | Özelleştirilmiş |
| alkali direnci | Yüksek |
|---|---|
| Su Adsorpsiyonu | Düşük |
| Oksidasyon Direnci | Yüksek |
| Florür Adsorpsiyonu | Yüksek |
| CAS NUMARASI | 110092-32-3 |
| Gözenek seviyesi | Yüksek |
|---|---|
| Oksidasyon Direnci | Yüksek |
| Florür Adsorpsiyonu | Yüksek |
| AL2O3 | ≥ %93 |
| Malzeme | Aktif Alümina |
| Depolama | Serin, kuru bir yerde saklayın |
|---|---|
| Parçacık boyutu | 2,0-3,0 mm; |
| Kimyasal formül | PD |
| Sentez Gazının Oksijen İçeriği | <2000 (%0,2) ppm |
| Kütle yoğunluğu | 0.4-0.5g/ml |
| Kütle yoğunluğu | 0.4-0.5g/ml |
|---|---|
| Sentez Gazının Oksijen İçeriği | <2000 (%0,2) ppm |
| Uygulama | Kimyasal Reaksiyonlarda Katalizör |
| Paketleme | 25kg/çanta |
| Ezilme Dayanımı | >45N/boncuk |