| Şirket türü | Üretici firma |
|---|---|
| Boy | 8*12 Örgü ve 4*6 Örgü |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Basınç Dayanımı | ≥ 135 N/parçacık |
| Yıpranma Oranı≥50 | ≤ %0.20 |
| Şekil | Silindirik, Granül, Pelet |
|---|---|
| Sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Statik adsorbe edilmiş su %'si | ≥21.0 |
| Kalite Yönetimi | ISO9001:2008 |
| Ürün adı | Moleküler Elek 5A |
| Statik adsorbe edilmiş su | ≥21.0 |
|---|---|
| Ürün adı | Moleküler Elek 5A |
| Şekil | Silindirik, Granül, Pelet |
| Basınç dayanımı N/P | ≥50 |
| Kütle yoğunluğu | ≥0,60g/ml |
| Su Adsorpsiyonu | ≤10.0% |
|---|---|
| Şekil | Silindirik, Granül, Pelet |
| Renk | bej |
| Statik adsorbe edilmiş su | ≥21.0 |
| Ürün adı | Moleküler Elek 5A |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| Basınç dayanımı N/P | ≥50 |
|---|---|
| Nitelikli parçacık boyutu oranı | ≥98.0 |
| Yıpratma Oranı | ≤0,20% |
| Renk | bej |
| Parçacık boyutu | 2,0-5,0 mm |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| Paketin nem içeriği% | ≤1,50 |
|---|---|
| Boyut | 2,0-6,0 mm |
| Şekil | Silindirik, Granül, Pelet |
| Maksimum Su Adsorpsiyonu | %21,5 dk |
| PH | 3-10 |