| Gözenek seviyesi | ≥0,35cm3/g |
|---|---|
| Renk | bej |
| Maksimum toplu yoğunluk | 0.72g/ml,0.70g/ml |
| Ürün adı | Moleküler Elek 5A |
| Şekil | Silindirik, Granül, Pelet |
| Şekil | Granül |
|---|---|
| Renk | bej |
| Boyut | 2,0-3,0 mm, 3,0-5,0 mm, 4,0-6,0 mm |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Denge Su Kapasitesi | ≥ %27 |
| Şekil | küre |
|---|---|
| renk | Bej |
| Boyut | 2.0-3.0 mm, 3.0-5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Denge Su Kapasitesi | ≥ %27 |
| Renk | bej |
|---|---|
| Boy | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| Tip | adsorban |
| Saflık | %98 |
| Paket nem içeriği% | ≤1,50 |
| Renk | bej |
|---|---|
| Boy | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| Tip | adsorban |
| Saflık | %98 |
| Paket nem içeriği% | ≤1,50 |
| Renk | bej |
|---|---|
| Boy | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| Tip | adsorban |
| Saflık | %98 |
| Paket nem içeriği% | ≤1,50 |
| Renk | bej |
|---|---|
| Ürün adı | Moleküler Elek 5A |
| Statik adsorbe edilmiş su %'si | ≥21.0 |
| Paketin nem içeriği% | ≤1,50 |
| Şekil | Silindirik, Granül, Pelet |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | Granül, Pelet |
| Renk | Bej |
| Boy | 2.0-3.0mm, 3.0-5.0mm,4.0-6.0mm |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı % | ≥98,0 |
| Parçacık boyutu | 2,0-5,0 mm |
|---|---|
| Ürün adı | Moleküler Elek 5A |
| Gözenek seviyesi | ≥0,35cm3/g |
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı | ≥98.0 |
| Kalite Yönetimi | ISO9001:2008 |
|---|---|
| Şekil | Granül; Pelet |
| Renk | Bej |
| Boy | 2.0-3.0mm; 2.0-3.0mm; 3.0-5.0mm; 3.0-5.0 mm; 4.0-6.0mm 4.0-6.0 |
| EINECS NO | 215-684-8 |