| Emici tipi | Moleküler elek |
|---|---|
| Saflık | 98 % |
| Şekil | Granül, Pelet |
| Renk | bej |
| Boyutu | 2.0-3.0 mm, 3.0-5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Sertifika | SGS ve REACH |
|---|---|
| Şekil | parçacık |
| Renk | bej |
| Boyutu | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| Boyut yeterlilik | ≥98% |
| Saflık | % 98 |
|---|---|
| Uygulama | hava kurutma |
| Paketleme | 25kg/çanta |
| Basınç Dayanımı | 100N |
| Kullanımı | SF6'dan Gazların Adsorpsiyonu, Yüksek Gerilim Elektrik Şalt |
| Yıpratma Oranı | Ağırlık < %0,1 |
|---|---|
| kullanım | SF6'dan Gazların Adsorpsiyonu, Yüksek Gerilim Elektrik Şalt |
| Saflık | %98 |
| Şekil | küre boncuk |
| CAS Numarası. | 1318-02-1 |
| Boyut | 2,0-3,0 mm, 4,0-6,0 mm |
|---|---|
| Ürün Adı | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
| Uygulama | hava kurutma |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Saflık | %98 |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| CAS Numarası. | 1318-02-1 |
| Paketleme | 25kg/çanta |
| Ürün Adı | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
| Uygulama | hava kurutma |
|---|---|
| Şekil | küre boncuk |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Yıpratma Oranı | Ağırlık < %0,1 |
| Yıpratma Oranı | Ağırlık < %0,1 |
|---|---|
| Boyut | 2,0-3,0 mm, 4,0-6,0 mm |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Saflık | % 98 |
| Kalite Yönetimi | ISO9001:2008 |
|---|---|
| Şekil | Granül; Pelet |
| Renk | Bej |
| Boy | 2.0-3.0mm; 2.0-3.0mm; 3.0-5.0mm; 3.0-5.0 mm; 4.0-6.0mm 4.0-6.0 |
| EINECS NO | 215-684-8 |
| Şekil | parçacık |
|---|---|
| Renk | bej |
| Etilen adsorpsiyon | ≤3.0mg / gr |
| Yıpratma oranı | ≤0.1% |
| Boyut yeterlilik | ≥98% |