| Gözenek büyüklüğü | 3A |
|---|---|
| Ürün Adı | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
| Şekli | küre boncuk |
| Kullanımı | SF6'dan Gazların Adsorpsiyonu, Yüksek Gerilim Elektrik Şalt |
| Yıpratma Oranı | Ağırlık < %0,1 |
| Color | White |
|---|---|
| Material | Alumina Silicate |
| PH | 7-9 |
| Size | 1-3mm |
| Pore Size | 3A |
| Boy | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
|---|---|
| Kütle yoğunluğu | ≥0.75g/ml,0.68g/ml |
| su adsorpsiyonu | ≥21.0 |
| etilen adsorpsiyonu | ≤3.0 mg/g |
| Paket nemi | ≤1.5% |
| Packing | 25KG/Bag |
|---|---|
| Pore Size | 3A |
| Moisture Content | 0.3% |
| Working Temperature | 0-80℃ |
| Crushing Strength | ≥90N |
| boy | 2-3 mm, 3-5 mm, 4-6 mm |
|---|---|
| su içeriği | ≤1.0 |
| şekil | Pelet, Granül |
| sertifika | ISO 9001:2008 |
| renk | bej |
| Yıpratma Oranı | Ağırlık < %0,1 |
|---|---|
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Basınç Dayanımı | 100N |
| Paketleme | 25kg/çanta |
| Saflık | %98 |
| Moisture Content | 0.3% |
|---|---|
| Product Name | 3A Molecular Sieve Desiccant |
| Material | Alumina Silicate |
| Working Temperature | 0-80℃ |
| Size | 1-3mm |
| Kullanımı | SF6'dan Gazların Adsorpsiyonu, Yüksek Gerilim Elektrik Şalt |
|---|---|
| Basınç Dayanımı | 100N |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Uygulama | hava kurutma |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
|---|---|
| Ürün Adı | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
| Saflık | % 98 |
| Nemli içerik | %0,3 |
| Şekli | küre boncuk |
| Yıpratma Oranı | Ağırlık < %0,1 |
|---|---|
| Saflık | %98 |
| CAS Numarası. | 1318-02-1 |
| Boyut | 2,0-3,0 mm, 4,0-6,0 mm |
| Ürün Adı | 3A Moleküler Elek Kurutucu |