| Şekil | Granül; Pelet |
|---|---|
| Renk | Bej |
| Boy | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| Potasyum A tipi moleküler elek | küresel parçacık |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0,72 |
| boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| Şekil | Granül; Pelet |
|---|---|
| Renk | Bej |
| Boy | 2.0-3.0mm; 2.0-3.0mm; 3.0-5.0mm; 3.0-5.0 mm; 4.0-6.0mm 4.0-6.0 |
| Potasyum A tipi moleküler elek | küresel parçacık |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Renk | Bej |
|---|---|
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Statik Adsorplanmış Metanol | ≤ %15 |
| yıpranma oranı | ≤ %0.20 |
| Basınç Dayanımı | ≥ 135 N/parçacık |
| Paket | 25 kg / karton tambur; Çalma davul başına 150 |
|---|---|
| Sertifika | : 2008 |
| Renk | bej |
| Saflık | 98 % |
| Şekil | Granül, Pelet |
| Kütle Yoğunluğu | ≥0.75g / ml, 0.68 g / ml |
|---|---|
| Su adsorpsiyonu | ≥21.0% |
| Sertifika | SGS ve REACH |
| Yıpratma oranı | ≤0.1% |
| Türü | Emici |
| boy | 2-3 mm, 3-5 mm, 4-6 mm |
|---|---|
| su içeriği | ≤1.0 |
| şekil | Pelet, Granül |
| sertifika | ISO 9001:2008 |
| renk | bej |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Boyut | 2,0-3,0 mm, 4,0-6,0 mm |
| çiğ noktası | ≤ -73 |
| Boy | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
|---|---|
| Kütle yoğunluğu | ≥0.75g/ml,0.68g/ml |
| su adsorpsiyonu | ≥21.0 |
| etilen adsorpsiyonu | ≤3.0 mg/g |
| Paket nemi | ≤1.5% |
| EINECS NO | 215-684-8 |
|---|---|
| CAS NUMARASI | 63231-69-6 |
| Şekil | taneli |
| Renk | Bej |
| Boy | 2.0-3.0mm, 3.0-5.0mm,4.0-6.0mm |