| Paket Nemi | Ağırlık ≤ %1,5 |
|---|---|
| Ürün adı | 4A Moleküler Elek Kurutucu |
| Raf ömrü | 2 yıl |
| CAS Numarası. | 70955-01-0 |
| Basınç Dayanımı | 85K |
| Yıpratma Oranı | Ağırlık < %0,1 |
|---|---|
| kullanım | SF6'dan Gazların Adsorpsiyonu, Yüksek Gerilim Elektrik Şalt |
| Saflık | %98 |
| Şekil | küre boncuk |
| CAS Numarası. | 1318-02-1 |
| Maksimum Su Adsorpsiyonu | %21,5 dk |
|---|---|
| Maksimum toplu yoğunluk | 0.72g/ml,0.70g/ml |
| Şekil | Silindirik, Granül, Pelet |
| Sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı | ≥98.0 |
| Ürün adı | Moleküler Elek 5A |
|---|---|
| Statik adsorbe edilmiş su %'si | ≥21.0 |
| Sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı | ≥98.0 |
| PH | 3-10 |