| Şekil | Granül, Pelet |
|---|---|
| Renk | bej |
| Boyutu | 2.0-3.0 mm, 3.0-5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| CAS no | 63231-69-6 |
| Paket Nem | ≤% 1,5 |
| Emici tipi | Moleküler elek |
|---|---|
| Saflık | 98 % |
| Şekil | Granül, Pelet |
| Renk | bej |
| Boyutu | 2.0-3.0 mm, 3.0-5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
|---|---|
| Yüzey alanı | ≥900m2/g |
| Kalıcılık süresi | 2 yıl |
| pH Değeri | 6-8 |
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
| Şekil | Granül, Pelet |
|---|---|
| Renk | Bej |
| Boy | 2.0-3.0mm, 3.0-5.0mm,4.0-6.0mm |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Denge Su Kapasitesi | ≥ %27 |
| Ambalaj bilgileri | 1, 25KG/karton; 2, 35KG/karton varil; 3, 150KG/Kapalı demir varil |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-8gün |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T |
| Menşe yeri | Shaanxi, Çin |
| Marka adı | Xi'an Lvneng |
| Ambalaj bilgileri | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 1. Karton Varil/25KG 2. Karton Kutu/25KG; 3 |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-15 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | ayda 200 ton |
| Menşe yeri | Shaanxi, Çin |
| MOQ | 10 kg |
|---|---|
| Paket | 25 kg / Karton Davul |
| Sertifika | SGS REACH |
| CO2 emilimi | 18.0 |
| Boyutu | 2,0-3,0 mm, 3,0 - 5,0 mm, 4,0 - 6,0 mm |
| Model numarası | zeolit 13x |
|---|---|
| Şekil | parçacık |
| Renk | bej |
| Boy | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| Kütle yoğunluğu | ≥0.72g/ml, 0.68g/ml |
| ADEDI | 10 KG |
|---|---|
| paket | 25kg/ Karton Varil |
| Sertifika | SGS REACH |
| Boy | 2.0-3.0 mm, 3.0--5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Kalite Yönetimi | ISO9001:2008 |
| paket | 25kg/ Karton Varil |
|---|---|
| Sertifika | SGS REACH |
| Boy | 2.0-3.0 mm, 3.0--5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Şekil | Granül, Pelet |
| Renk | Bej |