| Renk | Bej |
|---|---|
| Boy | 2.0-3.0mm, 3.0-5.0mm,4.0-6.0mm |
| Tipik Kimyasal Formül | Na2O. Na2O. Al2O3. Al2O3. (2.8±0.2) SiO2. (2.8±0.2) SiO2. |
| SiO2 Al2O3 | ≈2.6-3.0 |
| Tip | adsorban |
| paket | 25kg/ Karton Varil |
|---|---|
| Sertifika | SGS REACH |
| CO2 emilimi | 18.0 |
| Statik adsorbe edilmiş su | %25.0 |
| yıpranma oranı | ≤ %0,1 |
| Tip | adsorban |
|---|---|
| Şekil | Granül, Pelet |
| Renk | Bej |
| yıpranma oranı | ≤ %0,1 |
| Kütle yoğunluğu | ≥ 0.72G/ml |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0.75 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| Raf ömrü | 2 yıl |
|---|---|
| PH değeri | 6-8 |
| Şekli | Silindirik |
| Ürün Adı | 13X Moleküler Elek Kurutucu |
| Kütle yoğunluğu | ≥0,75g/ml |
| Kalıcılık süresi | 2 yıl |
|---|---|
| Yüzey alanı | ≥900m2/g |
| Paket | 25kg/çanta |
| Boyut | 3.0mm-5.0mm |
| Kütle yoğunluğu | ≥0,75g/ml |
| Yüzey alanı | ≥900m2/g |
|---|---|
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
| Nem Adsorpsiyonu | ≥21% |
| Boyut | 3.0mm-5.0mm |
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| Nem Adsorpsiyonu | ≥21% |
|---|---|
| Raf ömrü | 2 yıl |
| Yüzey alanı | ≥900m2/g |
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
| PH değeri | 6-8 |
| Raf ömrü | 2 yıl |
|---|---|
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
| Ürün adı | 13X Moleküler Elek Kurutucu |
| Çalışma sıcaklığı | 80°C |
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| Yüzey alanı | ≥900m2/g |
|---|---|
| pH Değeri | 6-8 |
| Çalışma sıcaklığı | 80°C |
| Renk | Beyaz |
| Şekli | Silindirik |