| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0.75 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| Şirket türü | Üretici firma |
|---|---|
| Boy | 8*12 Örgü ve 4*6 Örgü |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Basınç Dayanımı | ≥ 135 N/parçacık |
| Yıpranma Oranı≥50 | ≤ %0.20 |
| Kütle yoğunluğu | ≥0,75g/ml |
|---|---|
| Gözenek büyüklüğü | 2-3nm |
| Nem Adsorpsiyonu | ≥21% |
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| Kalıcılık süresi | 2 yıl |
| Şekli | Silindirik |
|---|---|
| Ürün Adı | 13X Moleküler Elek Kurutucu |
| Boyut | 3.0mm-5.0mm |
| pH Değeri | 6-8 |
| Gözenek büyüklüğü | 2-3nm |
| Çalışma sıcaklığı | 80°C |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Nem Adsorpsiyonu | ≥21% |
| Gözenek büyüklüğü | 2-3nm |
| pH Değeri | 6-8 |
| Kütle yoğunluğu | ≥0,75g/ml |
|---|---|
| Kalıcılık süresi | 2 yıl |
| Boyut | 3.0mm-5.0mm |
| Renk | Beyaz |
| Paket | 25kg/çanta |
| Nem Adsorpsiyonu | ≥21% |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Boyut | 3.0mm-5.0mm |
| Ürün adı | 13X Moleküler Elek Kurutucu |
| Raf ömrü | 2 yıl |
| Product Name | 13X Molecular Sieve Desiccant |
|---|---|
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| Pore Size | 2-3nm |
| Shape | Cylindrical |
| Package | 25kg/bag |
| Boyut | 3.0mm-5.0mm |
|---|---|
| Paket | 25kg/çanta |
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
| Kütle yoğunluğu | ≥0,75g/ml |
| Gözenek büyüklüğü | 2-3nm |
| Package | 25kg/bag |
|---|---|
| Shape | Cylindrical |
| Product Name | 13X Molecular Sieve Desiccant |
| Kütle yoğunluğu | ≥0,75g/ml |
| Surface Area | ≥900m2/g |