| Depolama | Kuru ve havalandırıcı bir yerde saklayın |
|---|---|
| Ezme kuvveti | ≥90N/parçacık |
| pH Değeri | 7-9 |
| Yıpratma Oranı | ≤0,1% |
| Parçacık boyutu | 1-3mm |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Boyut | 2,0-3,0 mm, 4,0-6,0 mm |
| çiğ noktası | ≤ -73 |
| Boy | 2.0-3.0 mm ; 2.0-3.0 mm ; 3.0-5.0 mm ;4.0-6.0 mm 3.0-5.0 mm; 4.0-6.0 mm |
|---|---|
| etilen adsorpsiyonu | ≤3.0 mg/g |
| Boyut yeterliliği | ≥98% |
| Tip | kurutucu |
| saflık | %98 |
| Nemli içerik | %0,3 |
|---|---|
| Ürün Adı | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
| Paketleme | 25kg/çanta |
| Uygulama | hava kurutma |
| Basınç Dayanımı | 100N |
| Boyut | 2,0-3,0 mm, 4,0-6,0 mm |
|---|---|
| CAS Numarası. | 1318-02-1 |
| Sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Paketleme | 25kg/çanta |
| Saflık | % 98 |
| Basınç Dayanımı | 100N |
|---|---|
| Şekil | küre boncuk |
| Boyut | 2,0-3,0 mm, 4,0-6,0 mm |
| Paketleme | 25kg/çanta |
| Ürün Adı | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
| Şekil | parçacık |
|---|---|
| Renk | bej |
| Etilen adsorpsiyon | ≤3.0mg / gr |
| Yıpratma oranı | ≤0.1% |
| Boyut yeterlilik | ≥98% |
| İsim | Moleküler Elek 3a |
|---|---|
| Avantaj | İyi Emilim |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı %≥ | 98 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
| renk | bej |
| Şekil | Granül |
|---|---|
| Renk | bej |
| Boyut | 2,0-3,0 mm, 3,0-5,0 mm, 4,0-6,0 mm |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Denge Su Kapasitesi | ≥ %27 |
| Şekil | küre |
|---|---|
| renk | Bej |
| Boyut | 2.0-3.0 mm, 3.0-5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Denge Su Kapasitesi | ≥ %27 |