| Yıpratma Oranı | Ağırlık < %0,1 |
|---|---|
| kullanım | SF6'dan Gazların Adsorpsiyonu, Yüksek Gerilim Elektrik Şalt |
| Saflık | %98 |
| Şekil | küre boncuk |
| CAS Numarası. | 1318-02-1 |
| Ürün Adı | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
|---|---|
| Paketleme | 25kg/çanta |
| Saflık | %98 |
| PH | 7-9 |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0.75 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| Boyut | 2,0-3,0 mm, 4,0-6,0 mm |
|---|---|
| Ürün Adı | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
| Uygulama | hava kurutma |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Saflık | %98 |
| Color | White |
|---|---|
| Material | Alumina Silicate |
| PH | 7-9 |
| Size | 1-3mm |
| Pore Size | 3A |
| Boy | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
|---|---|
| Şekil | parçacık |
| Renk | bej |
| Kütle yoğunluğu | ≥0.75g/ml,0.68g/ml |
| su adsorpsiyonu | ≥21.0 |
| Boy | 2.0-3.0 mm ; 2.0-3.0 mm ; 3.0-5.0 mm ;4.0-6.0 mm 3.0-5.0 mm; 4.0-6.0 mm |
|---|---|
| Şekil | parçacık |
| Renk | bej |
| Kütle yoğunluğu | ≥0.75g/ml,0.68g/ml |
| su adsorpsiyonu | ≥21.0 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0.75 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,75 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiğ noktası | ≤ -73 |
| İsim | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
|---|---|
| Su İçeriği ≤ | 1.0 |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı %≥ | 98 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
| Renk | Bej |