| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| CAS Numarası. | 1318-02-1 |
| Paketleme | 25kg/çanta |
| Ürün Adı | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
| Package | 25kg/bag |
|---|---|
| Shape | Cylindrical |
| Product Name | 13X Molecular Sieve Desiccant |
| Kütle yoğunluğu | ≥0,75g/ml |
| Surface Area | ≥900m2/g |
| Nemli içerik | %0,3 |
|---|---|
| Uygulama | hava kurutma |
| Kullanımı | SF6'dan Gazların Adsorpsiyonu, Yüksek Gerilim Elektrik Şalt |
| Ürün Adı | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
| CAS Numarası. | 1318-02-1 |
| Başvuru | Klima, Buzdolabı, Vb. |
|---|---|
| Malzeme | Aktif Alümina |
| Şekil | Küresel |
| Basınç Dayanımı | 85K |
| sınıflandırma | Kimyasal Yardımcı Ajan |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Statik Su Adsorpsiyonu | ağırlık ≥ %22 |
| Şekil | Küresel |
| Malzeme | Aktif Alümina |
| Başvuru | Klima, Buzdolabı, Vb. |
| Şekil | Küresel |
|---|---|
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Başvuru | Klima, Buzdolabı, Vb. |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Basınç Dayanımı | 85K |
| Paketleme | 25kg/çanta |
|---|---|
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Başvuru | Klima, Buzdolabı, Vb. |
| CAS Numarası. | 70955-01-0 |
| Ürün adı | soğutucu kurutucu |
| Gözenek büyüklüğü | 3A |
|---|---|
| Ürün Adı | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
| Şekli | küre boncuk |
| Kullanımı | SF6'dan Gazların Adsorpsiyonu, Yüksek Gerilim Elektrik Şalt |
| Yıpratma Oranı | Ağırlık < %0,1 |
| Malzeme | Aktif Alümina |
|---|---|
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Paketleme | 25kg/çanta |
| sınıflandırma | Kimyasal Yardımcı Ajan |
| Basınç Dayanımı | 85K |
| Başvuru | Klima, Buzdolabı, Vb. |
|---|---|
| Boyut | 2-4mm |
| Ürün adı | soğutucu kurutucu |
| CAS Numarası. | 70955-01-0 |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |