| Renk | bej |
|---|---|
| Türü | adsorban |
| Uygulama | Kataliz, Adsorpsiyon, Ayrım ve İyon Değişim |
| Kalite Yönetimi | ISO9001:2008 |
| Gözenek büyüklüğü | 3-10 Å |
| Su Adsorpsiyonu | ≥21,0% |
|---|---|
| Absorbant Türü | Moleküler Elek |
| Statik adsorbe edilmiş su | 25.0% |
| Kalite Yönetimi | ISO9001:2008 |
| Türü | adsorban |
| Su Adsorpsiyonu | ≤10.0% |
|---|---|
| Şekil | Silindirik, Granül, Pelet |
| Renk | bej |
| Statik adsorbe edilmiş su | ≥21.0 |
| Ürün adı | Moleküler Elek 5A |
| Parçacık boyutu | 2,0-5,0 mm |
|---|---|
| Şekil | Silindirik, Granül, Pelet |
| Kütle yoğunluğu | ≥0,60g/ml |
| PH | 3-10 |
| Gözenek seviyesi | ≥0,35cm3/g |
| Şekil | Silindirik, Granül, Pelet |
|---|---|
| Basınç dayanımı N/P | ≥50 |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı | ≥98.0 |
| Yıpratma Oranı | ≤0,20% |
| Statik adsorbe edilmiş su | ≥21.0 |
| Raf ömrü | 2 yıl |
|---|---|
| PH değeri | 6-8 |
| Şekli | Silindirik |
| Ürün Adı | 13X Moleküler Elek Kurutucu |
| Kütle yoğunluğu | ≥0,75g/ml |
| Statik adsorbe edilmiş su | ≥21.0 |
|---|---|
| Ürün adı | Moleküler Elek 5A |
| Şekil | Silindirik, Granül, Pelet |
| Basınç dayanımı N/P | ≥50 |
| Kütle yoğunluğu | ≥0,60g/ml |
| Boyut | 2,0-6,0 mm |
|---|---|
| Nitelikli parçacık boyutu oranı | ≥98.0 |
| Maksimum Su Adsorpsiyonu | %21,5 dk |
| Renk | bej |
| Ürün adı | Moleküler Elek 5A |
| CAS No. | 1318-02-1 |
|---|---|
| Compressive Strength | 100N |
| Product Category | 3A Molecular Sieve Desiccant |
| Attrition Rate | WT < 0.1% |
| Product Name | Zeolite 3A Molecular Sieve Desiccant For High Voltage Electric Equipment Switchgear |
| Paketin nem içeriği% | ≤1,50 |
|---|---|
| Boyut | 2,0-6,0 mm |
| Şekil | Silindirik, Granül, Pelet |
| Maksimum Su Adsorpsiyonu | %21,5 dk |
| PH | 3-10 |