| Kütle Yoğunluğu | ≥0.75g / ml, 0.68 g / ml |
|---|---|
| Su adsorpsiyonu | ≥21.0% |
| Etilen adsorpsiyon | ≤3.0mg / gr |
| Yıpratma oranı | ≤0.1% |
| Boyut yeterlilik | ≥98% |
| İsim | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
|---|---|
| Su İçeriği ≤ | 1.0 |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı %≥ | 98 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
| Renk | Bej |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0.7 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| Boyutu | 2.0--3.0mm; 3.0--5.0mm; 4.0--6.0mm |
|---|---|
| Statik adsorbe su% | ≥21.0 |
| Paket nem içeriği% | ≤1.50 |
| Statik adsorbe n-hekzan% | ≥12.0 |
| Şekil | Granül, Pelet |
| İsim | 4A Moleküler Elek Kurutucu |
|---|---|
| Renk | Bej |
| Özellik 1 | Yüksek Aşınma Direnci |
| Özellik 2 | Yüksek Ezilme Mukavemeti |
| Potasyum A tipi moleküler elek | küresel parçacık |
| su adsorpsiyonu | ≥21.0 |
|---|---|
| su içeriği | ≤1.0 |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı %≥ | 98 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
| renk | bej |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
|---|---|
| Denge Su Kapasitesi | ≥ %27 |
| Boy | 2.0-3.0mm, 3.0-5.0mm,4.0-6.0mm |
| yıpranma oranı | ≤ %0,1 |
| Renk | Bej |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0.75 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| Saflık | % 97 |
|---|---|
| Statik adsorbe su | % 18 |
| İstifleme yoğunluğu | 0,75 g / ml |
| Boyutu | 1,7-2,5 mm |
| Renk | bej |
| Şirket türü | Üretici firma |
|---|---|
| Boy | 8*12 Örgü ve 4*6 Örgü |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Basınç Dayanımı | ≥ 135 N/parçacık |
| Yıpranma Oranı≥50 | ≤ %0.20 |