| High Light | Molecular Sieve Adsorbent 2.0mm, Metal Enclosed GIS Molecular Sieve, Gases Sphere Molecular Sieve Beads |
|---|---|
| Shape | Sphere |
| Loss on Ignition | ≤ 1.0% |
| Classification | Adsorption Auxiliary Agent |
| Static H2O Capacity | ≥ 23% |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Boyut | 2,0-3,0 mm, 4,0-6,0 mm |
| çiğ noktası | ≤ -73 |
| Size | 2.0-3.0mm, 4.0-6.0mm |
|---|---|
| Compressive Strength | 100N |
| Bulk Density | G/ml ≥ 0.7 |
| Classification | Adsorption Auxiliary Agent |
| Shape | Sphere |
| Basınç Dayanımı | 100N |
|---|---|
| Şekil | küre boncuk |
| Boyut | 2,0-3,0 mm, 4,0-6,0 mm |
| Paketleme | 25kg/çanta |
| Ürün Adı | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
| Boyut | 3.0mm-5.0mm |
|---|---|
| Şekli | Silindirik |
| Gözenek büyüklüğü | 2-3nm |
| Yüzey alanı | ≥900m2/g |
| Nem Adsorpsiyonu | ≥21% |
| PH değeri | 6-8 |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| Çalışma sıcaklığı | 80°C |
| Raf ömrü | 2 yıl |
| Nemli içerik | ≤1.0% |
|---|---|
| Uygulama | Hava Ayırma |
| Depolama | Kuru ve havalandırıcı bir yerde saklayın |
| Ezme kuvveti | ≥90N/parçacık |
| Ürün Adı | Moleküler Sivil Adsorbant |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0.85 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0.85 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| Ürün Adı | 13X Moleküler Elek Kurutucu |
|---|---|
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| Renk | Beyaz |
| Paket | 25kg/çanta |
| Şekli | Silindirik |