| Başvuru | Klima, Buzdolabı, Vb. |
|---|---|
| Boyut | 2-4mm |
| Ürün adı | soğutucu kurutucu |
| CAS Numarası. | 70955-01-0 |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Moisture Adsorption | ≥21% |
|---|---|
| Application | Air Drying, Dehydration, Adsorption |
| Storage | Dry And Ventilated Place |
| Crush Strength | ≥20N |
| Shelf Life | 2 Years |
| Gözenek büyüklüğü | 4A |
|---|---|
| Depolamak | Kuru ve havalandırılmış yer |
| Ürün adı | 4A Moleküler Elek Kurutucu |
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| Şekil | taneli |
| Başvuru | Hava Kurutma, Dehidrasyon, Adsorpsiyon |
|---|---|
| Şekil | taneli |
| paket | 25kg/çanta |
| Raf ömrü | 2 yıl |
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| Depolamak | Kuru ve havalandırılmış yer |
|---|---|
| CAS Numarası. | 70955-01-0 |
| Uygulama | Hava Kurutma, Dehidrasyon, Adsorpsiyon |
| Sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Raf ömrü | 2 yıl |
| Nemli içerik | ≤1.0% |
|---|---|
| Uygulama | Hava Ayırma |
| Paketleme | 25kg/çanta |
| şekli | Küresel |
| Yüzey alanı | 500-800m2/gr |
| paketleme | 25kg/çanta |
|---|---|
| Ezilme Dayanımı | ≥60N |
| Nem Tutma Kapasitesi | ≥20% |
| Ürün adı | soğutucu kurutucu |
| Malzeme | Aktif Alümina |
| BOYUT | 2-4mm |
|---|---|
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
| Malzeme | Aktif Alümina |
| paketleme | 25kg/çanta |
| Renk | Beyaz |
| paketleme | 25kg/çanta |
|---|---|
| BOYUT | 2-4mm |
| PH değeri | 3-4 |
| Başvuru | Klima, Buzdolabı, Vb. |
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
| Ambalaj bilgileri | 1, 25KG/karton; 2, 35KG/karton varil; 3, 150KG/Kapalı demir varil |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-8gün |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T |
| Menşe yeri | Shaanxi, Çin |
| Marka adı | Xi'an Lvneng |