| Raf ömrü | 2 yıl |
|---|---|
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
| Ürün adı | 13X Moleküler Elek Kurutucu |
| Çalışma sıcaklığı | 80°C |
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| Gözenek büyüklüğü | 2-3nm |
|---|---|
| Boyut | 3.0mm-5.0mm |
| Raf ömrü | 2 yıl |
| PH değeri | 6-8 |
| Çalışma sıcaklığı | 80°C |
| Yüzey alanı | ≥900m2/g |
|---|---|
| pH Değeri | 6-8 |
| Çalışma sıcaklığı | 80°C |
| Renk | Beyaz |
| Şekli | Silindirik |
| Yüzey alanı | ≥900m2/g |
|---|---|
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
| Nem Adsorpsiyonu | ≥21% |
| Boyut | 3.0mm-5.0mm |
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| Pore Size | 2-3mm |
|---|---|
| Moisture Adsorption | ≥21% |
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| PH Value | 6-8 |
| Size | 3.0mm-5.0mm |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Statik Su Adsorpsiyonu | ağırlık ≥ %22 |
| Şekil | Küresel |
| Malzeme | Aktif Alümina |
| Başvuru | Klima, Buzdolabı, Vb. |
| Paketleme | 25kg/çanta |
|---|---|
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Başvuru | Klima, Buzdolabı, Vb. |
| CAS Numarası. | 70955-01-0 |
| Ürün adı | soğutucu kurutucu |
| Gözenek büyüklüğü | 3A |
|---|---|
| Ürün Adı | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
| Şekli | küre boncuk |
| Kullanımı | SF6'dan Gazların Adsorpsiyonu, Yüksek Gerilim Elektrik Şalt |
| Yıpratma Oranı | Ağırlık < %0,1 |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| Malzeme | Aktif Alümina |
|---|---|
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Paketleme | 25kg/çanta |
| sınıflandırma | Kimyasal Yardımcı Ajan |
| Basınç Dayanımı | 85K |