| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
|---|---|
| Kütle yoğunluğu | ≥0,60g/ml |
| Gözenek seviyesi | ≥0,35cm3/g |
| Renk | bej |
| Su Adsorpsiyonu | ≤10.0% |
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
|---|---|
| Product Name | 403 Forbidden |
| Server | openresty |
| Status Code | 403 |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| Nemli içerik | %0,3 |
|---|---|
| Ürün Adı | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
| Paketleme | 25kg/çanta |
| Uygulama | hava kurutma |
| Basınç Dayanımı | 100N |
| Maksimum Su Adsorpsiyonu | %21,5 dk |
|---|---|
| Maksimum toplu yoğunluk | 0.72g/ml,0.70g/ml |
| Şekil | Silindirik, Granül, Pelet |
| Sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı | ≥98.0 |
| Status Code | 403 |
|---|---|
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
| Server | openresty |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| Ürün Adı | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
|---|---|
| Paketleme | 25kg/çanta |
| Şekli | küre boncuk |
| Nemli içerik | %0,3 |
| Uygulama | hava kurutma |
| Nemli içerik | %0,3 |
|---|---|
| PH | 7-9 |
| Saflık | % 98 |
| Sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Gözenek büyüklüğü | 3A |
| Nemli içerik | %0,3 |
|---|---|
| Uygulama | hava kurutma |
| Kullanımı | SF6'dan Gazların Adsorpsiyonu, Yüksek Gerilim Elektrik Şalt |
| Ürün Adı | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
| CAS Numarası. | 1318-02-1 |
| Başvuru | Klima, Buzdolabı, Vb. |
|---|---|
| Malzeme | Aktif Alümina |
| Şekil | Küresel |
| Basınç Dayanımı | 85K |
| sınıflandırma | Kimyasal Yardımcı Ajan |
| Kullanımı | SF6'dan Gazların Adsorpsiyonu, Yüksek Gerilim Elektrik Şalt |
|---|---|
| Basınç Dayanımı | 100N |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Uygulama | hava kurutma |