| paket | 25kg/ Karton Varil |
|---|---|
| Sertifika | SGS REACH |
| Boy | 2.0-3.0 mm, 3.0--5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Şekil | Granül, Pelet |
| Renk | Bej |
| Şekil | parçacık |
|---|---|
| Renk | bej |
| Etilen adsorpsiyon | ≤3.0mg / gr |
| Yıpratma oranı | ≤0.1% |
| Boyut yeterlilik | ≥98% |
| Sertifika | SGS ve REACH |
|---|---|
| Şekil | parçacık |
| Renk | bej |
| Boyutu | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| Boyut yeterlilik | ≥98% |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0.75 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0.75 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| Absorbant Türü | Moleküler Elek |
|---|---|
| Kalite Yönetimi | ISO9001:2008 |
| Emilim Yeteneği | >%18 |
| Renk | bej |
| Türü | adsorban |
| Depolamak | Kuru ve havalandırılmış yer |
|---|---|
| sınıflandırma | Kimyasal Yardımcı Ajan |
| Ürün adı | 4A Moleküler Elek Kurutucu |
| Raf ömrü | 2 yıl |
| Kütle yoğunluğu | G/ml ≥ 0,72 |
| Başvuru | Hava Kurutma, Dehidrasyon, Adsorpsiyon |
|---|---|
| Şekil | taneli |
| paket | 25kg/çanta |
| Raf ömrü | 2 yıl |
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| Gözenek büyüklüğü | 4A |
|---|---|
| paket | 25kg/çanta |
| Depolamak | Kuru ve havalandırılmış yer |
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| Raf ömrü | 2 yıl |
| Paket Nemi | Ağırlık ≤ %1,5 |
|---|---|
| Ürün Adı | 4A Moleküler Elek Kurutucu |
| CAS Numarası. | 70955-01-0 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| sınıflandırma | Kimyasal Yardımcı Ajan |