| paket | 25kg/carton drum ; 25kg/karton bidon; 150 per steal drum 150 çalma davul baş |
|---|---|
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
| Renk | bej |
| saflık | %98 |
| Basınç Dayanımı | ≥ 135 N/parçacık |
| Şekil | taneli |
|---|---|
| Renk | Bej |
| Boy | 2.0-3.0mm, 3.0-5.0mm,4.0-6.0mm |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Statik su Adsorpsiyonu | ≥ %22 |
| PH Value | 7-9 |
|---|---|
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| Crush Strength | ≥20N |
| Moisture Adsorption | ≥21% |
| Shelf Life | 2 Years |
| Şekil | Granül, Pelet |
|---|---|
| Renk | Bej |
| Boy | 2.0-3.0mm, 3.0-5.0mm,4.0-6.0mm |
| Tip | adsorban |
| saflık | %98 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0,72 |
| boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0,72 |
| boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| Ambalaj bilgileri | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 1. Karton Varil/25KG 2. Karton Kutu/25KG; 3 |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-15 iş günü |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T |
| Yetenek temini | ayda 200 ton |
| Menşe yeri | Shaanxi, Çin |
| Şekil | Granül, Pelet |
|---|---|
| Renk | bej |
| Boyutu | 2.0-3.0 mm, 3.0-5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| CAS no | 63231-69-6 |
| Paket Nem | ≤% 1,5 |
| Kütle Yoğunluğu | ≥0.75g / ml, 0.68 g / ml |
|---|---|
| Su adsorpsiyonu | ≥21.0% |
| Sertifika | SGS ve REACH |
| Yıpratma oranı | ≤0.1% |
| Türü | Emici |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiğ noktası | ≤ -73 |