| Şekil | Granül |
|---|---|
| Renk | bej |
| Boyut | 2,0-3,0 mm, 3,0-5,0 mm, 4,0-6,0 mm |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Denge Su Kapasitesi | ≥ %27 |
| Şekil | küre |
|---|---|
| renk | Bej |
| Boyut | 2.0-3.0 mm, 3.0-5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Denge Su Kapasitesi | ≥ %27 |
| İsim | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
|---|---|
| Su İçeriği ≤ | 1.0 |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı %≥ | 98 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
| Renk | Bej |
| Denge Karbon Dioksit Kapasitesi | ≥ %18 |
|---|---|
| yıpranma oranı | ≤ %0,1 |
| Renk | Bej |
| Boy | 2.0-3.0mm, 3.0-5.0mm,4.0-6.0mm |
| Tipik Kimyasal Formül | Na2O. Na2O. Al2O3. Al2O3. (2.8±0.2) SiO2. (2.8±0.2) SiO2. |
| boy | 2.0--3.0mm;3.0--5.0mm;4.0--6.0mm |
|---|---|
| Statik adsorbe su % | ≥21.0 |
| Paket nem içeriği% | ≤1,50 |
| renk | bej |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı % | ≥98,0 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0.75 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| İsim | 13X Moleküler Elek Kurutucu |
|---|---|
| Başvuru | Gaz Kurutma ve Arıtma |
| Boy | 2.0-3.0 mm, 3.0--5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Şekil | Granül, Pelet |
| Renk | istendiği gibi |
| Kütle Yoğunluğu | ≥0.75g / ml, 0.68 g / ml |
|---|---|
| Su adsorpsiyonu | ≥21.0% |
| Etilen adsorpsiyon | ≤3.0mg / gr |
| Yıpratma oranı | ≤0.1% |
| Boyut yeterlilik | ≥98% |
| Boy | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
|---|---|
| Şekil | parçacık |
| Renk | bej |
| Kütle yoğunluğu | ≥0.75g/ml,0.68g/ml |
| su adsorpsiyonu | ≥21.0 |
| ADEDI | 10 KG |
|---|---|
| paket | 25kg/ Karton Varil |
| Sertifika | SGS REACH |
| Boy | 2.0-3.0 mm, 3.0--5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Kalite Yönetimi | ISO9001:2008 |