| Şekil | Granül; Pelet |
|---|---|
| Renk | Bej |
| Boy | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| Potasyum A tipi moleküler elek | küresel parçacık |
| saflık | %98 |
| Şirket türü | Üretici firma |
|---|---|
| Boy | 8*12 Örgü ve 4*6 Örgü |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Basınç Dayanımı | ≥ 135 N/parçacık |
| Yıpranma Oranı≥50 | ≤ %0.20 |
| Potasyum A tipi moleküler elek | küresel parçacık |
|---|---|
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Denge Su Kapasitesi | ≥ %22 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
| Basınç Dayanımı | ≥ 135 N/parçacık |
| paket | 25kg/carton drum ; 25kg/karton bidon; 150 per steal drum 150 çalma davul baş |
|---|---|
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
| Renk | bej |
| saflık | %98 |
| Boy | 2.0-3.0mm, 3.0-5.0mm,4.0-6.0mm |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0,72 |
| boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0,72 |
| boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Boyut | 2,0-3,0 mm, 4,0-6,0 mm |
| çiğ noktası | ≤ -73 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0,72 |
| boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0,72 |
| boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0,72 |
| boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |