| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0,72 |
| boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0,72 |
| boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0,72 |
| boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Boyut | 2,0-3,0 mm, 4,0-6,0 mm |
| çiğ noktası | ≤ -73 |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiğ noktası | ≤ -73 |
| Nemli içerik | ≤1.0% |
|---|---|
| Uygulama | Hava Ayırma |
| Depolama | Kuru ve havalandırıcı bir yerde saklayın |
| Ezme kuvveti | ≥90N/parçacık |
| Ürün Adı | Moleküler Sivil Adsorbant |
| Paket | 25kg/çanta |
|---|---|
| Ürün Adı | Moleküler Elek Kurutucu |
| Uygulama | Hava Kurutma, Gaz Temizleme |
| Kurutma kaybı | ≤%1,5 |
| Parçacık boyutu | 1-3mm |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0.75 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| paket | 25kg/çanta |
|---|---|
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
| Gözenek büyüklüğü | 4A |
| PH değeri | 7-9 |
| Şekil | taneli |
| CAS Numarası. | 70955-01-0 |
|---|---|
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| sınıflandırma | Kimyasal Yardımcı Ajan |
| Paket Nemi | Ağırlık ≤ %1,5 |
| Şekli | Granül; Küresel Parçacık |