| Gözenek büyüklüğü | 4A |
|---|---|
| Depolamak | Kuru ve havalandırılmış yer |
| Ürün adı | 4A Moleküler Elek Kurutucu |
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| Şekil | taneli |
| Basınç Dayanımı | 85K |
|---|---|
| Ürün Adı | 4A Moleküler Elek Kurutucu |
| Şekli | Granül; Küresel Parçacık |
| Depolamak | Kuru ve havalandırılmış yer |
| CAS Numarası. | 70955-01-0 |
| CAS Numarası. | 70955-01-0 |
|---|---|
| sınıflandırma | Kimyasal Yardımcı Ajan |
| Depolamak | Kuru ve havalandırılmış yer |
| Kütle yoğunluğu | G/ml ≥ 0,72 |
| Ürün Adı | 4A Moleküler Elek Kurutucu |
| Kütle yoğunluğu | G/ml ≥ 0,72 |
|---|---|
| Raf ömrü | 2 yıl |
| Paket Nemi | Ağırlık ≤ %1,5 |
| Başvuru | Hava Kurutma, Dehidrasyon, Adsorpsiyon |
| Ürün adı | 4A Moleküler Elek Kurutucu |
| Depolamak | Kuru ve havalandırılmış yer |
|---|---|
| Paket Nemi | Ağırlık ≤ %1,5 |
| Sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Basınç Dayanımı | 85K |
| Ürün Adı | 4A Moleküler Elek Kurutucu |
| Başvuru | Hava Kurutma, Dehidrasyon, Adsorpsiyon |
|---|---|
| Ürün adı | 4A Moleküler Elek Kurutucu |
| sınıflandırma | Kimyasal Yardımcı Ajan |
| BOYUT | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| Raf ömrü | 2 yıl |
| Depolamak | Kuru ve havalandırılmış yer |
|---|---|
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| Raf ömrü | 2 yıl |
| Ürün Adı | 4A Moleküler Elek Kurutucu |
| Paket Nemi | Ağırlık ≤ %1,5 |
| paket | 25kg/çanta |
|---|---|
| Ürün adı | 4A Moleküler Elek Kurutucu |
| Nem Adsorpsiyonu | ≥21% |
| BOYUT | 3-5mm |
| Raf ömrü | 2 yıl |
| şekli | Küresel |
|---|---|
| Kurutma kaybı | ≤%1,5 |
| Paket | 25kg/çanta |
| pH Değeri | 7-9 |
| Parçacık yoğunluğu | 1.2-1.3g/ml |
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
|---|---|
| Kütle yoğunluğu | 0.68-0.72g/ml |
| Paket | 25kg/çanta |
| Kurutma kaybı | ≤%1,5 |
| Parçacık yoğunluğu | 1.2-1.3g/ml |