| Crush Strength | ≥20N |
|---|---|
| Working Temperature | 80℃ |
| Moisture Adsorption | ≥21% |
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| Bulk Density | ≥0.75g/ml |
| Gözenek büyüklüğü | 4A |
|---|---|
| paket | 25kg/çanta |
| Depolamak | Kuru ve havalandırılmış yer |
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| Raf ömrü | 2 yıl |
| sınıflandırma | Kimyasal Yardımcı Ajan |
|---|---|
| BOYUT | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| Depolamak | Kuru ve havalandırılmış yer |
| Raf ömrü | 2 yıl |
| Basınç Dayanımı | 85K |
| Depolamak | Kuru ve havalandırılmış yer |
|---|---|
| Uygulama | Hava Kurutma, Dehidrasyon, Adsorpsiyon |
| Kütle yoğunluğu | G/ml ≥ 0,72 |
| Raf ömrü | 2 yıl |
| Sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Basınç Dayanımı | 85K |
|---|---|
| Ürün Adı | 4A Moleküler Elek Kurutucu |
| Şekli | Granül; Küresel Parçacık |
| Depolamak | Kuru ve havalandırılmış yer |
| CAS Numarası. | 70955-01-0 |
| Paket Nemi | Ağırlık ≤ %1,5 |
|---|---|
| Ürün adı | 4A Moleküler Elek Kurutucu |
| Raf ömrü | 2 yıl |
| CAS Numarası. | 70955-01-0 |
| Basınç Dayanımı | 85K |
| CAS Numarası. | 70955-01-0 |
|---|---|
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Paket Nemi | Ağırlık ≤ %1,5 |
| sınıflandırma | Kimyasal Yardımcı Ajan |
| Raf ömrü | 2 yıl |
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
|---|---|
| Yüzey alanı | ≥900m2/g |
| Kalıcılık süresi | 2 yıl |
| pH Değeri | 6-8 |
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
| Nem Adsorpsiyonu | ≥21% |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Boyut | 3.0mm-5.0mm |
| Ürün adı | 13X Moleküler Elek Kurutucu |
| Raf ömrü | 2 yıl |
| Raf ömrü | 2 yıl |
|---|---|
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
| Ürün adı | 13X Moleküler Elek Kurutucu |
| Çalışma sıcaklığı | 80°C |
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |