| Kullanımı | SF6'dan Gazların Adsorpsiyonu, Yüksek Gerilim Elektrik Şalt |
|---|---|
| Basınç Dayanımı | 100N |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Uygulama | hava kurutma |
| Package | 25kg/bag |
|---|---|
| Shape | Cylindrical |
| Product Name | 13X Molecular Sieve Desiccant |
| Kütle yoğunluğu | ≥0,75g/ml |
| Surface Area | ≥900m2/g |
| paket | 25kg/çanta |
|---|---|
| Ürün adı | 4A Moleküler Elek Kurutucu |
| Nem Adsorpsiyonu | ≥21% |
| BOYUT | 3-5mm |
| Raf ömrü | 2 yıl |
| Yıpratma Oranı | Ağırlık < %0,1 |
|---|---|
| Saflık | %98 |
| CAS Numarası. | 1318-02-1 |
| Boyut | 2,0-3,0 mm, 4,0-6,0 mm |
| Ürün Adı | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
| Ürün Adı | 13X Moleküler Elek Kurutucu |
|---|---|
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| Renk | Beyaz |
| Paket | 25kg/çanta |
| Şekli | Silindirik |
| Kalıcılık süresi | 2 yıl |
|---|---|
| Yüzey alanı | ≥900m2/g |
| Paket | 25kg/çanta |
| Boyut | 3.0mm-5.0mm |
| Kütle yoğunluğu | ≥0,75g/ml |
| CAS No. | 1318-02-1 |
|---|---|
| Compressive Strength | 100N |
| Product Category | 3A Molecular Sieve Desiccant |
| Attrition Rate | WT < 0.1% |
| Product Name | Zeolite 3A Molecular Sieve Desiccant For High Voltage Electric Equipment Switchgear |
| Renk | Beyaz |
|---|---|
| pH Değeri | 6-8 |
| Ürün Adı | 13X Moleküler Elek Kurutucu |
| Kalıcılık süresi | 2 yıl |
| Boyut | 3.0mm-5.0mm |
| Yıpratma Oranı | Ağırlık < %0,1 |
|---|---|
| Boyut | 2,0-3,0 mm, 4,0-6,0 mm |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Saflık | % 98 |
| Nemli içerik | %0,3 |
|---|---|
| Ürün Adı | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
| Paketleme | 25kg/çanta |
| Uygulama | hava kurutma |
| Basınç Dayanımı | 100N |