| Kütle yoğunluğu | G/ml ≥ 0,72 |
|---|---|
| Ürün adı | 4A Moleküler Elek Kurutucu |
| CAS Numarası. | 70955-01-0 |
| Depolamak | Kuru ve havalandırılmış yer |
| Raf ömrü | 2 yıl |
| Basınç Dayanımı | 85K |
|---|---|
| Raf ömrü | 2 yıl |
| Kütle yoğunluğu | G/ml ≥ 0,72 |
| Ürün adı | 4A Moleküler Elek Kurutucu |
| sınıflandırma | Kimyasal Yardımcı Ajan |
| Depolamak | Kuru ve havalandırılmış yer |
|---|---|
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| Raf ömrü | 2 yıl |
| Ürün Adı | 4A Moleküler Elek Kurutucu |
| Paket Nemi | Ağırlık ≤ %1,5 |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Boyut | 2,0-3,0 mm, 4,0-6,0 mm |
| çiğ noktası | ≤ -73 |
| Şekil | Granül, Pelet |
|---|---|
| Renk | Bej |
| Boy | 2.0-3.0mm, 3.0-5.0mm,4.0-6.0mm |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Denge Su Kapasitesi | ≥ %27 |
| Boyut | 3.0mm-5.0mm |
|---|---|
| Şekli | Silindirik |
| Gözenek büyüklüğü | 2-3nm |
| Yüzey alanı | ≥900m2/g |
| Nem Adsorpsiyonu | ≥21% |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Boyut | 2,0-3,0 mm, 4,0-6,0 mm |
| çiğ noktası | ≤ -73 |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Boyut | 2,0-3,0 mm, 4,0-6,0 mm |
| çiğ noktası | ≤ -73 |
| Sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Uygulama | hava kurutma |
| Nemli içerik | %0,3 |
| PH | 7-9 |
| Ürün Adı | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Boyut | 2,0-3,0 mm, 4,0-6,0 mm |
| çiğ noktası | ≤ -73 |