| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0,72 |
| boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Boyut | 2,0-3,0 mm, 4,0-6,0 mm |
| çiğ noktası | ≤ -73 |
| Gözenek büyüklüğü | 4A |
|---|---|
| paket | 25kg/çanta |
| Depolamak | Kuru ve havalandırılmış yer |
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| Raf ömrü | 2 yıl |
| Depolamak | Kuru ve havalandırılmış yer |
|---|---|
| sınıflandırma | Kimyasal Yardımcı Ajan |
| Ürün adı | 4A Moleküler Elek Kurutucu |
| Raf ömrü | 2 yıl |
| Kütle yoğunluğu | G/ml ≥ 0,72 |
| Kütle yoğunluğu | G/ml ≥ 0,72 |
|---|---|
| Ürün adı | 4A Moleküler Elek Kurutucu |
| CAS Numarası. | 70955-01-0 |
| Depolamak | Kuru ve havalandırılmış yer |
| Raf ömrü | 2 yıl |
| Depolamak | Kuru ve havalandırılmış yer |
|---|---|
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| Raf ömrü | 2 yıl |
| Ürün Adı | 4A Moleküler Elek Kurutucu |
| Paket Nemi | Ağırlık ≤ %1,5 |
| Basınç Dayanımı | 85K |
|---|---|
| Ürün Adı | 4A Moleküler Elek Kurutucu |
| Şekli | Granül; Küresel Parçacık |
| Depolamak | Kuru ve havalandırılmış yer |
| CAS Numarası. | 70955-01-0 |
| Basınç Dayanımı | 85K |
|---|---|
| Raf ömrü | 2 yıl |
| Kütle yoğunluğu | G/ml ≥ 0,72 |
| Ürün adı | 4A Moleküler Elek Kurutucu |
| sınıflandırma | Kimyasal Yardımcı Ajan |
| sınıflandırma | Kimyasal Yardımcı Ajan |
|---|---|
| BOYUT | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| Depolamak | Kuru ve havalandırılmış yer |
| Raf ömrü | 2 yıl |
| Basınç Dayanımı | 85K |
| paket | 25kg/çanta |
|---|---|
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
| Gözenek büyüklüğü | 4A |
| PH değeri | 7-9 |
| Şekil | taneli |