| CAS Numarası. | 70955-01-0 |
|---|---|
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| sınıflandırma | Kimyasal Yardımcı Ajan |
| Paket Nemi | Ağırlık ≤ %1,5 |
| Şekli | Granül; Küresel Parçacık |
| şekli | Küresel |
|---|---|
| Kurutma kaybı | ≤%1,5 |
| Paket | 25kg/çanta |
| pH Değeri | 7-9 |
| Parçacık yoğunluğu | 1.2-1.3g/ml |
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
|---|---|
| Kütle yoğunluğu | 0.68-0.72g/ml |
| Paket | 25kg/çanta |
| Kurutma kaybı | ≤%1,5 |
| Parçacık yoğunluğu | 1.2-1.3g/ml |
| paket | 25kg/carton drum ; 25kg/karton bidon; 150 per steal drum 150 çalma davul baş |
|---|---|
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
| Renk | bej |
| saflık | %98 |
| Boy | 2.0-3.0mm, 3.0-5.0mm,4.0-6.0mm |
| İsim | 4A Moleküler Elek Kurutucu |
|---|---|
| renk | Bej |
| Özellik 1 | Yüksek Aşınma Direnci |
| Özellik 2 | Yüksek Ezilme Mukavemeti |
| Potasyum A tipi moleküler elek | küresel parçacık |
| İsim | 4A Moleküler Elek Kurutucu |
|---|---|
| Renk | Bej |
| Özellik | Yüksek Aşınma Direnci |
| Potasyum A tipi moleküler elek | küresel parçacık |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| CAS NUMARASI | 63231-69-6 |
|---|---|
| EINECS NO | 215-684-8 |
| başka bir isim | Moleküler Elek 4A |
| Potasyum A tipi moleküler elek | küresel parçacık |
| Renk | Bej |
| Renk | Bej |
|---|---|
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Statik Adsorplanmış Metanol | ≤ %15 |
| yıpranma oranı | ≤ %0.20 |
| Basınç Dayanımı | ≥ 135 N/parçacık |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0,72 |
| boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0,72 |
| boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |