| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0,72 |
| boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0,72 |
| boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| Şekil | Granül; Pelet |
|---|---|
| Renk | Bej |
| Boy | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| Potasyum A tipi moleküler elek | küresel parçacık |
| saflık | %98 |
| Şekil | Granül; Pelet |
|---|---|
| Renk | Bej |
| Boy | 2.0-3.0mm; 2.0-3.0mm; 3.0-5.0mm; 3.0-5.0 mm; 4.0-6.0mm 4.0-6.0 |
| Potasyum A tipi moleküler elek | küresel parçacık |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Potasyum A tipi moleküler elek | küresel parçacık |
|---|---|
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Denge Su Kapasitesi | ≥ %22 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
| Basınç Dayanımı | ≥ 135 N/parçacık |
| Şekil | Granül; Pelet |
|---|---|
| Renk | Bej |
| Boy | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| Potasyum A tipi moleküler elek | küresel parçacık |
| sertifika | j.SGS & ERİŞİM |
| CAS Numarası. | 70955-01-0 |
|---|---|
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Paket Nemi | Ağırlık ≤ %1,5 |
| sınıflandırma | Kimyasal Yardımcı Ajan |
| Raf ömrü | 2 yıl |
| Paket | 25kg/çanta |
|---|---|
| Ürün Adı | Moleküler Elek Kurutucu |
| Uygulama | Hava Kurutma, Gaz Temizleme |
| Kurutma kaybı | ≤%1,5 |
| Parçacık boyutu | 1-3mm |
| Depolamak | Kuru ve havalandırılmış yer |
|---|---|
| Paket Nemi | Ağırlık ≤ %1,5 |
| Sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Basınç Dayanımı | 85K |
| Ürün Adı | 4A Moleküler Elek Kurutucu |
| CAS Numarası. | 70955-01-0 |
|---|---|
| sınıflandırma | Kimyasal Yardımcı Ajan |
| Depolamak | Kuru ve havalandırılmış yer |
| Kütle yoğunluğu | G/ml ≥ 0,72 |
| Ürün Adı | 4A Moleküler Elek Kurutucu |