| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
|---|---|
| Nem Adsorpsiyonu | ≥21% |
| Gözenek büyüklüğü | 4A |
| Depolamak | Kuru ve havalandırılmış yer |
| Başvuru | Hava Kurutma, Dehidrasyon, Adsorpsiyon |
| sınıflandırma | Kimyasal Yardımcı Ajan |
|---|---|
| Şekil | Granül; Küresel Parçacık |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Paket Nemi | Ağırlık ≤ %1,5 |
| Raf ömrü | 2 yıl |
| paket | 25kg/çanta |
|---|---|
| Ürün adı | 4A Moleküler Elek Kurutucu |
| Nem Adsorpsiyonu | ≥21% |
| BOYUT | 3-5mm |
| Raf ömrü | 2 yıl |
| İsim | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
|---|---|
| Su İçeriği ≤ | 1.0 |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı %≥ | 98 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
| Renk | Bej |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiğ noktası | ≤ -73 |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiğ noktası | ≤ -73 |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiğ noktası | ≤ -73 |
| Şekil | Granül, Pelet |
|---|---|
| Renk | bej |
| Boyutu | 2.0-3.0 mm, 3.0-5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Kütle Yoğunluğu | 72 0.72G / ml |
| Boyut Kalifikasyonu | ≥% 97 |
| paket | 25kg/carton drum ; 25kg/karton bidon; 150 per steal drum 150 çalma davul baş |
|---|---|
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
| Statik adsorbe su %≥ | 22.0 |
| Statik adsorbe metanol %≥ | 15.0 |
| İstifleme yoğunluğu g/ml | 0.66 |
| CAS NUMARASI | 63231-69-6 |
|---|---|
| EINECS NO | 215-684-8 |
| başka bir isim | Moleküler Elek 4A |
| Potasyum A tipi moleküler elek | küresel parçacık |
| Renk | Bej |