| Moisture Adsorption | ≥21% |
|---|---|
| Application | Air Drying, Dehydration, Adsorption |
| Storage | Dry And Ventilated Place |
| Crush Strength | ≥20N |
| Shelf Life | 2 Years |
| Ambalaj bilgileri | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 1. Karton Varil/25KG 2. Karton Kutu/25KG; 3 |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-15 iş günü |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T |
| Yetenek temini | ayda 200 ton |
| Menşe yeri | Shaanxi, Çin |
| Şekil | taneli |
|---|---|
| Renk | Bej |
| Boy | 2.0-3.0mm, 3.0-5.0mm,4.0-6.0mm |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Statik su Adsorpsiyonu | ≥ %22 |
| Paket | 25 kg / karton tambur; Çalma davul başına 150 |
|---|---|
| Sertifika | : 2008 |
| Renk | bej |
| Saflık | 98 % |
| Şekil | Granül, Pelet |
| Şekil | taneli |
|---|---|
| Depolamak | Kuru ve havalandırılmış yer |
| Raf ömrü | 2 yıl |
| Ürün adı | 4A Moleküler Elek Kurutucu |
| BOYUT | 3-5mm |
| Gözenek büyüklüğü | 4A |
|---|---|
| Depolamak | Kuru ve havalandırılmış yer |
| Ürün adı | 4A Moleküler Elek Kurutucu |
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| Şekil | taneli |
| Başvuru | Hava Kurutma, Dehidrasyon, Adsorpsiyon |
|---|---|
| Şekil | taneli |
| paket | 25kg/çanta |
| Raf ömrü | 2 yıl |
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| Raf ömrü | 2 yıl |
|---|---|
| Depolamak | Kuru ve havalandırılmış yer |
| Nem Adsorpsiyonu | ≥21% |
| Ürün adı | 4A Moleküler Elek Kurutucu |
| Gözenek büyüklüğü | 4A |
| Başvuru | Hava Kurutma, Dehidrasyon, Adsorpsiyon |
|---|---|
| Ürün adı | 4A Moleküler Elek Kurutucu |
| sınıflandırma | Kimyasal Yardımcı Ajan |
| BOYUT | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| Raf ömrü | 2 yıl |
| Paket Nemi | Ağırlık ≤ %1,5 |
|---|---|
| Ürün Adı | 4A Moleküler Elek Kurutucu |
| CAS Numarası. | 70955-01-0 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| sınıflandırma | Kimyasal Yardımcı Ajan |