| Pore Size | 4A |
|---|---|
| Size | 3-5mm |
| Crush Strength | ≥20N |
| Moisture Adsorption | ≥21% |
| Shelf Life | 2 Years |
| EINECS NO | 215-684-8 |
|---|---|
| CAS NUMARASI | 63231-69-6 |
| Şekil | taneli |
| Renk | Bej |
| Boy | 2.0-3.0mm, 3.0-5.0mm,4.0-6.0mm |
| İsim | 13X Moleküler Elek Kurutucu |
|---|---|
| Başvuru | Gaz Kurutma ve Arıtma |
| Boy | 2.0-3.0 mm, 3.0--5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Şekil | Granül, Pelet |
| Renk | istendiği gibi |
| Boyutu | 2.0-3.0mm, 3.0-5.0mm, 4.0-6.0mm |
|---|---|
| Şekil | granül şerit |
| Renk | bej |
| Kalite Yönetimi | ISO9001 |
| İstifleme yoğunluğu g / ml | 0,66 |
| Şekil | Granül; Pelet |
|---|---|
| Renk | Bej |
| Boy | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| Potasyum A tipi moleküler elek | küresel parçacık |
| sertifika | j.SGS & ERİŞİM |
| Depolamak | Kuru ve havalandırılmış yer |
|---|---|
| CAS Numarası. | 70955-01-0 |
| Uygulama | Hava Kurutma, Dehidrasyon, Adsorpsiyon |
| Sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Raf ömrü | 2 yıl |
| Depolamak | Kuru ve havalandırılmış yer |
|---|---|
| Başvuru | Hava Kurutma, Dehidrasyon, Adsorpsiyon |
| Ürün adı | 4A Moleküler Elek Kurutucu |
| paket | 25kg/çanta |
| Nem Adsorpsiyonu | ≥21% |
| Kütle yoğunluğu | G/ml ≥ 0,72 |
|---|---|
| Raf ömrü | 2 yıl |
| Paket Nemi | Ağırlık ≤ %1,5 |
| Başvuru | Hava Kurutma, Dehidrasyon, Adsorpsiyon |
| Ürün adı | 4A Moleküler Elek Kurutucu |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
|---|---|
| Şekli | Granül; Küresel Parçacık |
| Paket Nemi | Ağırlık ≤ %1,5 |
| Sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Raf ömrü | 2 yıl |
| Sertifika | SGS ve REACH |
|---|---|
| Şekil | parçacık |
| Renk | bej |
| Boyutu | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| Boyut yeterlilik | ≥98% |