| Şekil | Granül; Pelet |
|---|---|
| Renk | Bej |
| Boy | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| Potasyum A tipi moleküler elek | küresel parçacık |
| saflık | %98 |
| Şekil | Granül; Pelet |
|---|---|
| Renk | Bej |
| Boy | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| Potasyum A tipi moleküler elek | küresel parçacık |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Şekil | taneli |
|---|---|
| Renk | Bej |
| Boy | 2.0-3.0mm, 3.0-5.0mm,4.0-6.0mm |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Statik su Adsorpsiyonu | ≥ %22 |
| Şekil | Granül; Pelet |
|---|---|
| Renk | Bej |
| Boy | 2.0-3.0mm; 2.0-3.0mm; 3.0-5.0mm; 3.0-5.0 mm; 4.0-6.0mm 4.0-6.0 |
| Potasyum A tipi moleküler elek | küresel parçacık |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Absorbant Türü | Moleküler Elek |
|---|---|
| Kalite Yönetimi | ISO9001:2008 |
| Emilim Yeteneği | >%18 |
| Renk | bej |
| Türü | adsorban |
| İsim | 4A Moleküler Elek Kurutucu |
|---|---|
| renk | Bej |
| Özellik 1 | Yüksek Aşınma Direnci |
| Özellik 2 | Yüksek Ezilme Mukavemeti |
| Potasyum A tipi moleküler elek | küresel parçacık |
| Renk | Bej |
|---|---|
| Statik su Adsorpsiyonu | ≥ %22 |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Basınç Dayanımı | ≥ 135 N/parçacık |
| Yıpranma Oranı≥50 | ≤ %0.20 |
| CAS NUMARASI | 63231-69-6 |
|---|---|
| EINECS NO | 215-684-8 |
| başka bir isim | Moleküler Elek 4A |
| Potasyum A tipi moleküler elek | küresel parçacık |
| Renk | Bej |
| CAS NUMARASI | 63231-69-6 |
|---|---|
| EINECS NO | 215-684-8 |
| Renk | Bej |
| Boy | 2.0-3.0mm, 3.0-5.0mm |
| Şekil | parçacık |
| İsim | Moleküler Elek 4a |
|---|---|
| CAS NUMARASI | 63231-69-6 |
| EINECS NO | 215-684-8 |
| Potasyum A tipi moleküler elek | küresel parçacık |
| Renk | Bej |