| Şekil | Granül; Pelet |
|---|---|
| Renk | Bej |
| Boy | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| Potasyum A tipi moleküler elek | küresel parçacık |
| sertifika | j.SGS & ERİŞİM |
| Renk | bej |
|---|---|
| Boy | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| Paket nem içeriği% | ≤1,50 |
| sertifika | j.SGS & ERİŞİM |
| CAS NUMARASI | 63231-69-6 |
| Şekil | parçacık |
|---|---|
| Renk | bej |
| Etilen adsorpsiyon | ≤3.0mg / gr |
| Yıpratma oranı | ≤0.1% |
| Boyut yeterlilik | ≥98% |
| paket | 25kg/ Karton Varil |
|---|---|
| Sertifika | SGS REACH |
| Boy | 2.0-3.0 mm, 3.0--5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Şekil | Granül, Pelet |
| Renk | Bej |
| Kalite Yönetimi | ISO9001:2008 |
|---|---|
| Şekil | Granül; Pelet |
| Renk | Bej |
| Boy | 2.0-3.0mm; 2.0-3.0mm; 3.0-5.0mm; 3.0-5.0 mm; 4.0-6.0mm 4.0-6.0 |
| EINECS NO | 215-684-8 |
| Şekil | Granül |
|---|---|
| Renk | bej |
| Boyut | 2,0-3,0 mm, 3,0-5,0 mm, 4,0-6,0 mm |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Denge Su Kapasitesi | ≥ %27 |
| Şekil | Granül, Pelet |
|---|---|
| Renk | bej |
| Boyutu | 2.0-3.0 mm, 3.0-5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| CAS no | 63231-69-6 |
| Paket Nem | ≤% 1,5 |
| Şekil | Granül, Pelet |
|---|---|
| Renk | Bej |
| Boy | 2.0-3.0mm, 3.0-5.0mm,4.0-6.0mm |
| Tip | adsorban |
| saflık | %98 |
| Şekil | Granül, Pelet |
|---|---|
| Renk | bej |
| Paket Nem | ≤% 1,5 |
| Yıpratma oranı | ≤% 0,1 |
| Sertifika | SGS ve REACH |
| boy | 2.0--3.0mm;3.0--5.0mm;4.0--6.0mm |
|---|---|
| Statik adsorbe su % | ≥21.0 |
| Paket nem içeriği% | ≤1,50 |
| renk | bej |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı % | ≥98,0 |