| CAS NUMARASI | 63231-69-6 |
|---|---|
| EINECS NO | 215-684-8 |
| başka bir isim | Moleküler Elek 4A |
| Potasyum A tipi moleküler elek | küresel parçacık |
| Renk | Bej |
| Boyutu | 2.0-3.0mm, 3.0-5.0mm, 4.0-6.0mm |
|---|---|
| Şekil | granül şerit |
| Renk | bej |
| Kalite Yönetimi | ISO9001 |
| İstifleme yoğunluğu g / ml | 0,66 |
| Şekil | küre |
|---|---|
| renk | Bej |
| Boyut | 2.0-3.0 mm, 3.0-5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Denge Su Kapasitesi | ≥ %27 |
| Boy | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
|---|---|
| Şekil | parçacık |
| Renk | bej |
| Kütle yoğunluğu | ≥0.75g/ml,0.68g/ml |
| su adsorpsiyonu | ≥21.0 |
| EINECS NO | 215-684-8 |
|---|---|
| CAS NUMARASI | 63231-69-6 |
| Şekil | taneli |
| Renk | Bej |
| Boy | 2.0-3.0mm, 3.0-5.0mm,4.0-6.0mm |
| Denge Karbon Dioksit Kapasitesi | ≥ %18 |
|---|---|
| yıpranma oranı | ≤ %0,1 |
| Renk | Bej |
| Boy | 2.0-3.0mm, 3.0-5.0mm,4.0-6.0mm |
| Tipik Kimyasal Formül | Na2O. Na2O. Al2O3. Al2O3. (2.8±0.2) SiO2. (2.8±0.2) SiO2. |
| Şekil | Granül, Pelet |
|---|---|
| Renk | bej |
| Boyutu | 2.0-3.0 mm, 3.0-5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Kütle Yoğunluğu | 72 0.72G / ml |
| Boyut Kalifikasyonu | ≥% 97 |
| Emici tipi | Moleküler elek |
|---|---|
| Saflık | 98 % |
| Şekil | Granül, Pelet |
| Renk | bej |
| Boyutu | 2.0-3.0 mm, 3.0-5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Paket | 25 kg / karton tambur; Çalma davul başına 150 |
|---|---|
| Sertifika | : 2008 |
| Renk | bej |
| Saflık | 98 % |
| Şekil | Granül, Pelet |
| Şekil | Granül; Pelet |
|---|---|
| Renk | Bej |
| Boy | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| Potasyum A tipi moleküler elek | küresel parçacık |
| sertifika | j.SGS & ERİŞİM |