| Adsorpsiyon basıncı | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| parçacık çapı | 1,1 mm-1,2 mm |
| İstifleme Yoğunluğu | 680-700 G/L |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N/Parçacık |
| Diğer isimler | İYS |
| Adsorpsiyon basıncı | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| parçacık çapı | 1,1 mm-1,2 mm |
| İstifleme Yoğunluğu | 680-700 G/L |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N/Parçacık |
| Diğer isimler | İYS |
| Adsorpsiyon basıncı | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| parçacık çapı | 1,1 mm-1,2 mm |
| İstifleme Yoğunluğu | 680-700 G/L |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N/Parçacık |
| Diğer isimler | İYS |
| hizmet ömrü | 2-3 yıl |
|---|---|
| Gözenek büyüklüğü | 2-3nm |
| Adsorpsiyon basıncı | 0.75-0.8Mpa |
| test sıcaklığı | ≤20 ℃ |
| PH değeri | 2-12 |
| Modeli | CMS-220 |
|---|---|
| Ürün adı | Karbon Moleküler Elek |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N/Parçacık |
| Adsorpsiyon basıncı | 0.75-0.8Mpa |
| parçacık çapı | 1,1 mm-1,2 mm |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0,72 |
| boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| PH değeri | 2-12 |
|---|---|
| Nemli içerik | ≤1.0% |
| İstifleme Yoğunluğu | 680-700 G/L |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N/Parçacık |
| Modeli | CMS-220 |
| parçacık çapı | 1,1 mm-1,2 mm |
|---|---|
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N/Parçacık |
| hizmet ömrü | 2-3 yıl |
| Dış görünüş | siyah taneli |
| Adsorpsiyon basıncı | 0.75-0.8Mpa |
| hizmet ömrü | 2-3 yıl |
|---|---|
| Adsorpsiyon basıncı | 0.75-0.8Mpa |
| Gözenek büyüklüğü | 2-3nm |
| PH değeri | 2-12 |
| test sıcaklığı | ≤20 ℃ |
| Tip | adsorban |
|---|---|
| PH değeri | 2-12 |
| Ürün adı | Karbon Moleküler Elek |
| Nemli içerik | ≤1.0% |
| Adsorpsiyon Süresi | 2X50S |