| Adsorpsiyon Süresi | 2X50S |
|---|---|
| Türü | adsorban |
| test sıcaklığı | ≤20 ℃ |
| Servis Ömrü | 2-3 yıl |
| PH değeri | 2-12 |
| Adsorpsiyon basıncı | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| test sıcaklığı | ≤20 ℃ |
| PH değeri | 2-12 |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N/Parçacık |
| Adsorpsiyon Süresi | 2X50S |
| Nemli içerik | ≤1.0% |
|---|---|
| Dış görünüş | siyah taneli |
| Gözenek büyüklüğü | 2-3nm |
| test sıcaklığı | ≤20 ℃ |
| Ürün Adı | Karbon Moleküler Elek |
| Şekil | Granül, Pelet |
|---|---|
| Renk | Bej |
| Boy | 2.0-3.0mm, 3.0-5.0mm,4.0-6.0mm |
| Tip | adsorban |
| saflık | %98 |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N/Parçacık |
|---|---|
| Nemli içerik | ≤1.0% |
| Tip | adsorban |
| Adsorpsiyon basıncı | 0.75-0.8Mpa |
| PH değeri | 2-12 |
| Adsorpsiyon Süresi | 2X50S |
|---|---|
| Dış görünüş | siyah taneli |
| parçacık çapı | 1,1 mm-1,2 mm |
| İstifleme Yoğunluğu | 680-700 G/L |
| PH değeri | 2-12 |
| Kalite Yönetimi | ISO9001:2008 |
|---|---|
| Şekil | Granül; Pelet |
| Renk | Bej |
| Boy | 2.0-3.0mm; 2.0-3.0mm; 3.0-5.0mm; 3.0-5.0 mm; 4.0-6.0mm 4.0-6.0 |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Türü | adsorban |
|---|---|
| şekli | Granüler, Pellets |
| Uygulama | Kataliz, Adsorpsiyon, Ayrım ve İyon Değişim |
| Renk | bej |
| Dış görünüş | Beyaz toz |
| İstifleme yoğunluğu | 680-700G / L |
|---|---|
| Türü | Emici |
| Modeli | CMS-220/240/260 |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N / Parçacık |
| Nominal Gözenek Çapı | 4 Angstrom |
| Diğer İsimler | CMS |
|---|---|
| Renk | siyah |
| Nominal Gözenek Çapı | 4 Angstrom |
| Boyutu | 1.3mm, 1.6mm |
| İstifleme yoğunluğu | 680-700G / L |