| renk | bej |
|---|---|
| şekil | top, pelet, şerit; |
| boy | 3--5.0mm;4--6.0mm; |
| Paket su içeriği % | ≤ 1.5; |
| Statik adsorbe edilmiş CO2 % | ≥18.0 |
| Paket | 25 kg / Karton Davul |
|---|---|
| Sertifika | SGS REACH |
| CO2 emilimi | 18.0 |
| Statik adsorbe su | % 25.0 |
| Yıpratma oranı | ≤% 0,1 |
| Şekil | pelet |
|---|---|
| renk | Bej |
| Boyut | 2.0-3.0 mm, 3.0-5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Denge Su Kapasitesi | ≥ %27 |
| boy | 2.0--3.0mm;3.0--5.0mm;4.0--6.0mm |
|---|---|
| Statik adsorbe su % | ≥21.0 |
| Paket nem içeriği% | ≤1,50 |
| renk | bej |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı % | ≥98,0 |
| Şekil | Granül, Pelet |
|---|---|
| Renk | bej |
| Paket Nem | ≤% 1,5 |
| Denge Suyu Kapasitesi | ≥% 27 |
| Yıpratma oranı | ≤% 0,1 |
| Servis Ömrü | 2-3 yıl |
|---|---|
| türü | adsorban |
| test sıcaklığı | ≤20 ℃ |
| İstifleme Yoğunluğu | 680-700 G/L |
| Gözenek büyüklüğü | 2-3nm |
| Stacking Density | 680-700G/L |
|---|---|
| Compression Strength | ≥75N/Particle |
| Product Category | Carbon Molecular Sieve |
| Adsorption Pressure | 0.75-0.8Mpa |
| Adsorprion Time | 2X50S |
| Şekil | granül |
|---|---|
| renk | Bej |
| Boyut | 2.0-3.0 mm, 3.0-5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Denge Su Kapasitesi | ≥ %27 |
| Şekil | pelet |
|---|---|
| renk | Bej |
| Boyut | 2.0-3.0 mm, 3.0-5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Denge Su Kapasitesi | ≥ %27 |
| Görünüm | granül |
|---|---|
| renk | Bej |
| Çap | 2.0-3.0 mm, 3.0-5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Denge Su Kapasitesi | ≥ %27 |